Voor de Hervormings- en Vernieuwingsbeweging (HVB) is onderwijs van groot belang. De partij zat de afgelopen vijf jaar in de oppositie, maar heeft niet stilgezeten en geïnvesteerd in ICT-trainingen verspreid over het hele land. De organisatie is zich ervan bewust dat zonder onderwijs ook andere sectoren stil zullen komen te liggen.
ADVERTENTIE
Daarnaast wil de partij zich sterk maken voor het trainen van jongeren in de landbouwsector. De interesse voor deze sector neemt steeds verder af, wat zeer zorgwekkend is. HVB-topman Mike Noersalim benadrukt dat Suriname niet alleen moet leunen op de olie- en gassector.
De ontwikkeling van de landbouwsector is noodzakelijk, omdat het volk voldoende voedsel moet hebben. Hij vindt het niet juist dat Suriname moet wachten op containers met voeding uit het buitenland.
In een gesprek met TBN Prime Alert zegt Noersalim, die tevens NDP-kandidaat is, dat het hele fundament voor de groei van ons land in het onderwijs gelegd moet worden. Op alle niveaus moet er verbetering komen, zodat het land op termijn hiervan kan profiteren.
Verder spreekt de HVB-topman zich uit voor alle ambtenaren, die volgens hem soms onterecht door het slijk worden gehaald. Hij merkt op dat ambtenaren het mogelijk maken dat andere instanties diensten kunnen afnemen bij de overheid, wat de productie ten goede komt.
Noersalim stelt dat de NDP-regeringen reeds veel hebben gerealiseerd, maar hij merkt op dat dit kabinet veel projecten heeft geparkeerd. Hij verwacht dat de kiezers zullen afrekenen met het beleid van deze regering.
- Stichting Spoedeisende Hulp bij Kinderen verzorgt traininge…..
- JIT vernietigt illegale landingsbaan in Sipaliwini..
- Landbouwers Coronie blokkeren weg: Zijn de loze beloften za…..
- Training ‘Basisvaardigheden Ondernemerschap’ van start in P…..
- OM renoveert cellenhuis politiebureau Munder..
- Rechter wijst vandaag vonnis in rechtszaak Wan Okasi tegen …..
- Vluchtnummer: 50 2505..
- Illegale landingsbaan in Sipaliwini vernietigd door Justit…..
- Gemengd team treedt op tegen ordeverstoorders Wilhelminastr…..
- Frankrijk wil zwaarbeveiligde gevangenis bouwen in Frans- G…..
- Vouchers Food Basket om kwetsbare huishoudens te ondersteun…..
- Landbouwers Coronie in actie..
- Suriname en Guyana zetten in op duurzame samenwerking..
- Differentiatie in de cellenhuizen wordt aangepakt..
- Nieuw doorgangshuis in Koewarasan vergemakkelijkt verblijf …..
- Ook Scholengemeenschap Nickerie krijgt nieuw ICT-lokaal..
- Grassalco opent eerste buitenlandse verkoopkantoor in Guyan…..
- Parlement sluit zittingsperiode 2020-2025 af met publicatie…..
- Misiekaba claimt verkiezingsoverwinning voor NDP tijdens ma…..
- Onderwijs cruciaal voor HVB..
- President Santokhi verricht officiële opening woningbouwpro…..