De Economische Controle Dienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) heeft een reeks controlewerkzaamheden uitgevoerd op onder andere kassasystemen, vervallen producten en weegschalen in het district Para. De controlewerkzaamheden zijn uitgevoerd van maandag 3 tot met 7 maart 2025.
Tijdens de controle werd vastgesteld dat supermarket W. te La Vigilantia no.121, bouwmateriaal zaak Z. aan de A. Plesmanweg no.9 en supermarket T.F. aan de Kennedyweg no.502 niet in het bezit zijn van een kassasysteem conform de wet. Hierdoor wordt er voorlopig gewerkt met een bonboekje dat gekenmerkt wordt met een stempel van de onderneming in afwachting van een kassasysteem dat besteld is.
Overige controle van het kassasysteem bij supermarkten in het district heeft uitgewezen dat zij voorzien zijn van een kassasysteem conform de wet. Verder heeft de ECD vervallen en beschadigde producten aangetroffen bij de R. Mall aan de SirWinston Churchillweg no.827 en de B. store gevestigd te Onverwacht hoofdweg no 67. De beschadigde producten green peas en Mellait melkpoeder zijn verwijderd van de schappen van de supermarket R. Mall. De vervallen producten zoals zout van het merk Jozosalt en bakmeel van Moist Supreme die zijn aangetroffen in B. Store zijn in bijzijn vernietigd van de ondernemer.
De ECD heeft ook klachten afgehandeld in Paramaribo van de gemeenschap die hebben geresulteerd in het verwijderen van vervallen Phospatine babyvoeding aan de Ephraimzegenweg no. 194 bij supermarket S.F. Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie kondigt aan dat er in de nabije toekomst strengere handhaving zal plaatsvinden tegen ondernemers diezich niet houden aan het Prijsaanduidingsbesluit. In februari 2024 werd dit besluit aangepast per Staatsbesluit S.B. 2024 no. 20, waarbij nieuwe eisen werden gesteld aan de bonnen die zowel door de klein- als groothandel, als ook door dienstverleners, verstrekt moeten worden.
- EEN PARTIJ KIEZEN..
- Vrachtvoertuigen bedrijf Leiding 10 A door brand verwoest..
- Franse ambassade doneert veiligheidsattributen aan Korps Po…..
- Breaking: Opschudding binnen OPTSU na voordracht Wayne Telg…..
- Caricom herbevestigt steun voor Ramdin bij OAS..
- HELIFLOPTER..
- Ramadan 2025: Vastentijden en iftartijden wereldwijd..
- Brand verwoest drie vuilniswagens in Leiding 10A..
- Oekraïne Tussen Mineralen en Oorlogsrealiteit..
- WAT TE DOEN MET DE OPBRENGSTEN UIT DE OLIE?..
- KROONPRINSEN..
- President Santokhi in Ramadan-boodschap: “Lastercampagnes b…..
- Krish Nannan Panday (96) ingeslapen..
- Jamaicaanse regering wil koning Charles afzetten..
- ALLE HENS AAN DEK VOOR OAS-FUNCTIE..
- CHINALCO-DEAL: EENZIJDIG AKKOORD TEN KOSTE VAN ONS ALLEN..
- SPA besluit: Wayne Telgt wordt lijsttrekker OPTSU..
- PVV klopt Leo Victor..
- VHP benadrukt belang van spirituele groei en verzoening tij…..
- OW draagt ‘water naar zee’ aan de Brantimakkawe…..
- Guyanese president: Venezolaans patrouilleschip dringt olie…..