Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) ondersteunt Surinaamse micro-, kleine en middelgrote ondernemingen (MKMO’s) via het Suriname Growth Enterprise (SURGE)-programma. In dit kader hebben de ondernemingen uit Cohort 4, die inmiddels hun Grant Agreement hebben ondertekend en deelgenomen aan een MEL-workshop (Monitoring, Evaluatie en Leren). Het doel van de workshop is om kennis over te dragen als onderdeel van het Suriname’s Growth Enterprise (SURGE) project.
Middels deze workshop is de visie van het ministerie gekoppeld aan meetbare resultaten, acties, veranderingen en de impact. De workshop is verzorgd door het adviesbureau Solidaridad, die is aangetrokken door het ministerie om het Suriname’s Growth Enterprise (SURGE) project uit te voeren. De workshop heeft plaatsgevonden op donderdag 26 juni 2025 in het SURGE-trainingscentrum aan de Waterkant #8.
Het SURGE-programma maakt deel uit van het Suriname Competitiveness and Sector Diversification Project (SCSD), dat wordt uitgevoerd door de Competitiveness Unit Suriname (CUS), met technische ondersteuning van Solidaridad en financiering door de Wereldbankgroep (WBG). Het project beoogt de versterking van het Surinaamse bedrijfsleven, met bijzondere aandacht voor vrouwelijke ondernemers en ondernemers in rurale gebieden, waaronder inheemse en marrongemeenschappen.
- Pionier heengegaan: ‘Frank Robles geloofde in de mogelijkhe…..
- Vakbonden willen gesprek met Simons..
- Het grote graaien: Missives, miljoenen en misselijkmakende …..
- A20/DOE/PRO: Het belang van democratische processen in Suri…..
- ECD vernietigt wederom vervallen producten in supermarkten..
- CELOS en APA bouwen verder aan agroforestry..
- Fête de la Musique: uitbundige uiting van entertainment..
- Dikan: “Het landelijke evenredigheidsstelsel heeft ons geen…..
- Man maakt zich schuldig aan valsheid in muntspeciën en munt…..
- Iran bereidt aanvallen op Amerikaanse doelen voor..
- Cristina Fernández de Kirchner onder huisarrest..
- Wi Tru Sranan faciliteert Sessie ‘Code of Conduct’ met vers…..
- Econoom Girdhari: ‘Stijging wisselkoers mede door onverantw…..
- Gouddelvers Matawai: “Het ziet er somber uit voor ons”..
- Green Heritage Fund Suriname presenteert eerste resultaten …..
- KWEEKVIJVER VAN POLITICI..
- Vandaag iets meer zon, maar ook onweersbuien..
- KPS houdt donderdag persconferentie over criminaliteit..
- ‘Duncan Zwakke eindigde in een gehaktmolen’..
- Bondscoach Nahar: ‘Hoge verwachtingen, maar geen druk op 3×…..
- “Ik kan niet weg”: angst en onzekerheid in Teheran..