Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) ondersteunt Surinaamse micro-, kleine en middelgrote ondernemingen (MKMO’s) via het Suriname Growth Enterprise (SURGE)-programma. In dit kader hebben de ondernemingen uit Cohort 4, die inmiddels hun Grant Agreement hebben ondertekend en deelgenomen aan een MEL-workshop (Monitoring, Evaluatie en Leren). Het doel van de workshop is om kennis over te dragen als onderdeel van het Suriname’s Growth Enterprise (SURGE) project.
Middels deze workshop is de visie van het ministerie gekoppeld aan meetbare resultaten, acties, veranderingen en de impact. De workshop is verzorgd door het adviesbureau Solidaridad, die is aangetrokken door het ministerie om het Suriname’s Growth Enterprise (SURGE) project uit te voeren. De workshop heeft plaatsgevonden op donderdag 26 juni 2025 in het SURGE-trainingscentrum aan de Waterkant #8.
Het SURGE-programma maakt deel uit van het Suriname Competitiveness and Sector Diversification Project (SCSD), dat wordt uitgevoerd door de Competitiveness Unit Suriname (CUS), met technische ondersteuning van Solidaridad en financiering door de Wereldbankgroep (WBG). Het project beoogt de versterking van het Surinaamse bedrijfsleven, met bijzondere aandacht voor vrouwelijke ondernemers en ondernemers in rurale gebieden, waaronder inheemse en marrongemeenschappen.
- Simons sluit VHP definitief uit: ‘Geen onderhandelingen mee…..
- ‘Armoedebestrijding moet gestructureerde aanpak krijg…..
- Braziliaanse bedrijven zien volop kansen in Surinaamse olie…..
- De democratie en haar randvoorwaarden: een fundament voor e…..
- Privébezittingen van Napoleon Bonaparte voor miljoenen onde…..
- Geen middelen voor opstart vervolgopleidingen IOL..
- Santokhi pleegt opnieuw woordbreuk en neemt tóch zitting in…..
- Louis Vismale viert 58ste verjaardag met oproep tot structu…..
- VES: Hervorming gezondheidszorg: Kans op echte verandering …..
- Dorpsgemeenschappen Bataliba-regio dreigen geïsoleerd te ra…..
- Man aangehouden in Albina voor ontvoering en seks met 15-ja…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op Expo 2025 in Japan..
- Juridische status Production Sharing Contract: hybride mode…..
- Naast het minimumloon is ook de vaststelling van leefbaar l…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op expo in Japan..
- Boete verhoogd voor niet overgedragen verkochte voertuigen …..
- VHP: Simons weigert dialoog en kiest voor polarisatie in Su…..
- Vandaag veel meer zon, regen neemt af..
- GenWise Conference 2025 verbindt vier generaties op de werk…..
- Poetin blijft weg van BRICS-top in Brazilië vanwege arresta…..
- Patricia Etnel (49) Paramaribo 22-6-2026..