Een delegatie van ondernemers uit India vertoeft momenteel in Suriname om diverse investeringsmogelijkheden te verkennen. De ondernemers presenteren de komende dagen tal van projecten aan de Surinaamse beleidsmakers in Suriname en gaan in gesprek met ondernemers in Suriname. Op donderdag 6 maart werd een kennismakingsbezoek gebracht aan president Chandrikapersad Santokhi. Tijdens deze meeting op het kabinet werd een aantal van de projecten gepresenteerd.
De delegatie, bestaande uit vertegenwoordigers van diverse Indiase bedrijven, heeft als doel duurzame economische groei en samenwerking tussen India en Suriname te bevorderen. Tijdens het bezoek zullen de ondernemers een reeks projecten presenteren die gericht zijn op infrastructuur, technologie, landbouw en duurzame energie. De delegatie hoopt op constructieve gesprekken met Surinaamse beleidsmakers om mogelijkheden voor samenwerking en investeringen te verkennen. Het betreft onder andere agrarische landbouwprojecten, onderwijs en ICT, infrastructuur en mijnbouwprojecten, waarin de ondernemers willen investeren.
President Santokhi heeft de delegatie verwelkomd in Suriname en zei dat er verschillende investeringsmogelijkheden zijn in het land. Zakendoen in Suriname, levert genoeg kansen voor de ondernemers en opent ook deuren voor hen naar de gehele CARICOM-gemeenschap en Latijns-Amerika. Suriname staat volgens het staatshoofd open voor zakendoen. “Zodra er goede plannen zijn, zullen deze met open armen ontvangen en ondersteund worden. Maakt u goed gebruik van de kansen die geboden worden”, zei het staatshoofd. De groep arriveerde op woensdag 5 maart in Suriname en blijft tot 12 maart.
The post Ondernemersdelegatie uit India presenteert investeringsprojecten aan president ..
- Alerte dochter waarschuwt moeder voor diefstal van portemon…..
- Ressort-coördinatoren OKB extra aangescherpt..
- Castelen: indien nodig zal oorlog worden gestart binnen OPT…..
- De regering heeft een IMF-inflatie tijdbom opgebouwd..
- De Amerikaanse president Donald Trump kondigde aan dat fede…..
- Volgens berichten werd in Sweida een Israëlische vlag gehes…..
- Al Jolani ontmoet Israëlische marionet Mahmoud Abbas..
- Negen huidige VHP-assembleeleden op verkiesbare plaatsen..
- Functie van OAS-secretaris-generaal stap dichterbij voor Ra…..
- Strengere handhaving op werk- en verblijfsvergunningen..
- Eerste officiële vaart van marineschip RSS Barracuda..
- Natuurbeschermers in coalitie voor voortbestaan zeekoeien..
- Ramdin: Chinalco deal niet van de tafel..
- Omgeving Slavernijmonument Amsterdam wordt grondig aangepak…..
- Leiderschap is ondankbaar!..
- VLS verwijt SPA en PALU ouderwets denken..
- 5 Zuid-Amerikaanse landen steunen OAS kandidatuur Ramdin..
- Ambassadeur Azerbeidzjan ziet bilaterale mogelijkheden in h…..
- Suriname klaar voor olie- en gasexploratie met Shell, Total…..
- Rijstboeren in Wageningen in nood door watertekort en stijg…..
- Azerbeidzjan en Suriname bespreken mogelijkheden voor samen…..