Ondernemer overleeft vuurgevecht en zet zelf achtervolging in

Een ondernemer is dinsdagochtend aan de Kwattaweg ternauwernood ontsnapt aan een gewapende overval. Vier gewapende mannen arriveerden in een zwart gelakt voertuig en openden het vuur op de ondernemer, die zich op dat moment nog in zijn auto bevond.
Uit voorlopig onderzoek blijkt dat het slachtoffer de eigenaar is van een cambio. Hij stond geparkeerd voor het wisselkantoor toen de aanval plaatsvond. De man wist razendsnel te reageren en reed met hoge snelheid weg om zichzelf in veiligheid te brengen. Ook de daders kozen het hazenpad.
De ondernemer zette vervolgens zelf de achtervolging in. Deze eindigde aan de Kasabaholoweg, nadat zijn voertuig een lekke band opliep en niet verder kon rijden.
Korte tijd later ontving de meldkamer een melding van een aanrijding op de kruising van de Toevluchtweg en de Ramlakhanstraat. Daarbij zou een zwart gelakte Toyota Vitz, vermoedelijk gebruikt door de overvallers, zijn doorgereden in de richting van de Langatabikistraat.
De politie is bezig met het onderzoek naar het incident.