Aan de Sun Parklaan in Paramaribo is een ondernemer gistermiddag slachtoffer geworden van een gewelddadige woningoverval. De daders, vermomd als politieagenten, gingen professioneel en intimiderend te werk en maakten meerdere kilo’s goud buit.
Volgens de eerste informatie van de politie arriveerden rond het middaguur twee witgelakte voertuigen voor de woning van het slachtoffer. Vijf mannen, allen gekleed in politiekleding met kogelwerende vesten en zwaarbewapend, stapten uit. Zij openden direct het vuur met waarschuwingsschoten om het slachtoffer en omwonenden te intimideren.
De gemaskerde overvallers drongen vervolgens de woning binnen en wisten, volgens voorlopige schattingen, enkele kilogrammen goud mee te nemen. Hoewel het slachtoffer fysiek ongedeerd bleef, is hij hevig ontdaan door de gewelddadige overval.
Na hun daad vluchtten de criminelen in dezelfde voertuigen. Zij zijn nog voortvluchtig. De politie is snel ter plaatse gekomen en heeft de omgeving afgezet voor sporenonderzoek. De afdeling Kapitale Delicten heeft de zaak in behandeling en roept getuigen op zich te melden.
- Studente miste rampvlucht van Air India door file op weg na…..
- Humbert Harold Wensly Pocornie (74) Amsterdam 8-6-2025..
- Israël en Iran wisselen raketaanvallen uit, angst voor esca…..
- Steven Reyme: “Uitgelekte missives een klap in het gezicht …..
- Sandrina Hunsel helpt Condor spanning terugbrengen in vrouw…..
- Heraccreditatieproces gestart voor FHR MPA-programma..
- Zorgen geuit over oliesector tijdens World Ocean Week 2025..
- PRO-ondervoorzitter Nibte kritisch over VHP: ‘Democratie is…..
- Suriname op drempel van historisch leiderschap door vrouw..
- 50% aandeel Kersten in Comport markeert nieuwe fase voor Su…..
- Koers blijft stijgen: Landbouwers in nood, consumenten voel…..
- Nieuwe generatie jonge leiders wordt klaargestoomd..
- Kassier verdacht van verduistering €110.000 en US$30.000; b…..
- Newmont publiceert Duurzaamheids- en Belastingenrapport 202…..
- David Pinas timmert Yelyco in thriller naar mannen volleyba…..
- Mijnwerker bij thuiskomst beroofd..
- Indringer breekt woning binnen en verwondt vrouw in Wanica..
- Olieprijzen stijgen fors na Israëlische aanval op Iran..
- Constitutioneel Hof uitgehold; advocaat van Dijk sluit inte…..
- Start nieuw muziekjaar d’Orkest..
- Video -Egypte heeft inwoners van de wijk Ismaeli in Caïro b…..