De olieprijzen zijn woensdag sterk gedaald als gevolg van economische onzekerheid en het besluit van OPEC Plus om de olieproductie te verhogen. Brent-olie daalde met 3,6% naar 68,50pervat,hetlaagsteniveausinds2021,terwijlWestTexasIntermediatemetmeerdan 68,50pervat,het laagste niveausinds2021,terwijl WestTexasIntermediate met mee rdan 465,30.
De daling volgde op de tarieven die president Trump oplegde aan Canada, China en Mexico, evenals op de aankondiging van OPEC Plus om vanaf april de productie geleidelijk te verhogen. Analisten hadden verwacht dat de productieverhoging zou worden uitgesteld vanwege de handelsspanningen. Tegelijkertijd stegen de olievoorraden in de VS, wat wijst op een mogelijke afnemende vraag.
OPEC Plus, bestaande uit landen zoals Saoedi-Arabië en Rusland, heeft flexibiliteit behouden om de productie later aan te passen indien nodig. De olieprijzen worden verder beïnvloed door sancties tegen Iran en Venezuela, en door de groeiende Amerikaanse olieproductie.(NYT)
- BEP: Vrouwen zijn de toekomst..
- Inheemsen uit Coeroeni eisen betere zorg en onderwijs bij D…..
- BEP strijdt voor een Suriname waar vrouwen zonder angst kun…..
- SVV 1-captain Pawiroredjo: ‘We worden woensdag kampioen…..
- Activist stapt uit PDO vanwege onvrede..
- DC’s geïnformeerd over werkzaamheden..
- Politieke partijen op vrouwendag..
- Flora en Leo Victor delen punten..
- Statement tegen misinformatie, sensatiejournalistiek en sti…..
- Impact vrouwelijke leiders binnen Diplomatie..
- ABOP benadrukt op Internationale Vrouwendag het belang van …..
- Misiekaba pleit voor duidelijke balans in grondenrechtenkwe…..
- Corantijn Corporate Finance & Advisory lanceert financi…..
- Regeringsraadsvergadering: Belangrijke goedkeuringen en pre…..
- Weer 8 maart..
- Europese landen steunen Arabisch plan voor wederopbouw Gaza..
- Protest Albert Ramdin..
- VHP: “Investeer in vrouwen, versnel de vooruitgang”..
- Intended choice for OAS Secretary-General: Suriname earlier…..
- Minister Amoksi: “Geen sprake van verkrachting, maar groeps…..
- Chevron heeft tot 3 april om uit Venezuela te vertrekken..