De olieprijzen zijn woensdag sterk gedaald als gevolg van economische onzekerheid en het besluit van OPEC Plus om de olieproductie te verhogen. Brent-olie daalde met 3,6% naar 68,50pervat,hetlaagsteniveausinds2021,terwijlWestTexasIntermediatemetmeerdan 68,50pervat,het laagste niveausinds2021,terwijl WestTexasIntermediate met mee rdan 465,30.
De daling volgde op de tarieven die president Trump oplegde aan Canada, China en Mexico, evenals op de aankondiging van OPEC Plus om vanaf april de productie geleidelijk te verhogen. Analisten hadden verwacht dat de productieverhoging zou worden uitgesteld vanwege de handelsspanningen. Tegelijkertijd stegen de olievoorraden in de VS, wat wijst op een mogelijke afnemende vraag.
OPEC Plus, bestaande uit landen zoals Saoedi-Arabië en Rusland, heeft flexibiliteit behouden om de productie later aan te passen indien nodig. De olieprijzen worden verder beïnvloed door sancties tegen Iran en Venezuela, en door de groeiende Amerikaanse olieproductie.(NYT)
- Raghoebarsing: ik ben niet bereid voor niemand de gevangeni…..
- Tijd dat samenleving belang van meer vrouwen in de politiek…..
- Waterpeil stuwmeer blijft laag: minister Dasai waarschuwt v…..
- Go Suriname.com in een nieuw jasje met meer mogelijkheden..
- Veelpleger Iwan A. voor de rechter na reeks gewelddadige di…..
- Column: Borrelpraat no. 861..
- Dr. R. M. Nannan Panday (Kries)..
- Samson Willy Johan..
- Eugene Ludwig Puljhun..
- Donald Trump plant introductie van ‘gouden kaart̵…..
- Voetbal Uitslagen – 2 Maart 2025..
- Daan: “Regering-Santokhi heeft geen werk gemaakt van natiev…..
- EEN KANDIDAAT KIEZEN..
- EEN PARTIJ KIEZEN..
- Vrachtvoertuigen bedrijf Leiding 10 A door brand verwoest..
- Franse ambassade doneert veiligheidsattributen aan Korps Po…..
- Breaking: Opschudding binnen OPTSU na voordracht Wayne Telg…..
- Caricom herbevestigt steun voor Ramdin bij OAS..
- HELIFLOPTER..
- Ramadan 2025: Vastentijden en iftartijden wereldwijd..
- Brand verwoest drie vuilniswagens in Leiding 10A..