Vandaag trekken wij als natie opnieuw naar de stembus. Een belangrijk moment waarop elke stem telt. Het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB) doet hierbij een dringend beroep op alle stemgerechtigde burgers van Suriname om hun stemrecht uit te oefenen.
Verkiezingen vormen het fundament van onze democratie. Door te stemmen, bepaalt u mede de koers van ons land. Uw stem is uw invloed, uw zeggenschap over de toekomst – voor uzelf, uw kinderen, en de generaties daarna. Thuisblijven is geen optie; meedoen is essentieel. In aanloop naar deze verkiezingen is er binnen de samenleving onrust, ruis en helaas ook veel wantrouwen ontstaan.
Er circuleren vermoedens en verdenkingen van mogelijke fraude, die bijdragen aan onzekerheid en verdeeldheid. Het OKB benadrukt dat er strikte controlemechanismen bestaan om een eerlijk en transparant verloop van het verkiezingsproces te waarborgen. We roepen iedereen op om kalm, waakzaam maar ook verantwoordelijk te blijven.
Laten wij deze verkiezingsdag samen dragen in de geest van vrede, broederschap, tolerantie en saamhorigheid. Ongeacht politieke voorkeur, blijven wij allen Surinamers met een gezamenlijke toekomst. Het is aan ons – elke kiezer – om dit democratisch proces te laten slagen. Kom in alle rust en respect naar het stemlokaal.
Toon uw burgerplicht. Laat u niet leiden door geruchten of angst. Samen kunnen wij van deze verkiezingen opnieuw een groots succes maken. Stem! Voor uzelf. Voor Suriname. Voor de toekomst.
- My Health-app geeft burgers toegang tot eigen medisch dossi…..
- Transvaal in slotseconden langs Robinhood..
- India en Pakistan houden zich aan wapenstilstand..
- Maya de Lacoste: ‘Een moeder is alles voor een kind’..
- Familieconflict tussen tante en nichtje eindigt op politieb…..
- Criminelen slaan toe in woning ondernemer: grote geldbedrag…..
- CHAN PROBEERT OOK JONGEREN TE STRIKKEN..
- SEOB over kansen, uitdagingen en beleidskeuzen..
- Afgerond Makandra-project moet exportpositie Suriname verst…..
- Verkiezingsdebat Suriname 2025: politieke partijen klaar vo…..
- Wat moet er veranderen?..
- ‘Aan de kracht achter onze samenleving’..
- Mathoera overweegt stap naar hoogste ambt: “Suriname heeft …..
- OLIE ALS ONZE REDDING..
- Gratis menstruatieproducten voor meisjes van 12 tot 18 jaar..
- Regen en onweer op Moederdag..
- Oplevering volledig gerenoveerde RGD-polikliniek in Tijgerk…..
- Mr Suriname Faizel Pinas keert als prof terug..
- Achter de gesloten deuren van het conclaaf: hoe topfavoriet…..
- Taxiën door de politiek: Landbouwers zetten door in moeilij…..
- Afscheid van ‘Oom Jules’: een man van visie, mo…..