De Organisatie van Bus- en Boothouders in Suriname (OBBS) zal vanaf morgen weer officieel het schoolvervoer verzorgen. De leden van OBBS staakten hun diensten twee dagen lang uit onvrede over achterstallige betalingen vanuit het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (minOWC).
ADVERTENTIE
Volgens de OBBS-leden ging het om niet-uitbetaalde gelden vanaf januari tot en met april van dit jaar. Ook de betaling van de terugwerkende kracht (twk), die eerder was toegezegd, is nog niet volledig uitgevoerd.
“We hebben besloten het werk te hervatten, maar alleen onder de voorwaarde dat alle uitbetalingen worden nagekomen,” aldus een van de leden tegenover Suriname suriname.
Tijdens de actie werden bussen in de garages gehouden en boten aan de ketting gelegd, waardoor het schoolvervoer in grote delen van het land stil kwam te liggen. De leden geven aan dat zij begrepen hebben dat het resterende bedrag, waaronder de twk, nog zal worden overgemaakt. De eerste betalingen zijn volgens hen vandaag overgeschreven, maar moeten nog worden verwerkt door de banken.
“Niet iedereen heeft tot nu toe het geld ontvangen. We wachten op de resterende twee maanden twk en de betaling voor april,” stellen de bus- en boothouders.
De OBBS benadrukt dat de hervatting van de dienstverlening een teken van goede wil is, maar waarschuwt dat verdere acties niet uitgesloten zijn als de gemaakte afspraken niet worden nagekomen.
- Mario Robert Sno..
- Ramautarsing: Koersbeheersing wél degelijk hoofdreden valut…..
- Vrouw doet aangifte na verspreiding van naaktfoto door buur…..
- Natin neemt modern ICT-lokaal in gebruik..
- Ex-minister Achaibersing: “Vorige regering handelde te kwad…..
- AWJ en SURVAM onderkennen belang verzekering werknemers..
- PVC pleit voor levenslange gevangenisstraf met dwangarbeid …..
- Stichting Bondru onder vuur na controversieel stemadvies..
- Santokhi: ‘meer oliegelden op komst, los van RVI’..
- Plan B ingezet na afgeblazen activiteit Brunswijk: ‘Ik ben …..
- Justitie eist vier jaar celstraf tegen religieuze leider C.…..
- Werkgroep moet samenwerking tussen overheid en bedrijven in…..
- Vermoedens brandstichting bij woningbrand Noordpoolweg..
- Regen in de ochtend, onweersbuien in de middag..
- Al 200 nieuwe aanmeldingen stembureau-personeel..
- Vijftigplussers zwaar mishandeld door trio..
- Moeder helpt zoon met voorbereidingen mogelijke aanslag op …..
- Ex-vriendin verwondt oude vriend in hals, borst en rug..
- Onga Milla Bruining (71) Amsterdam, Nederland 11-5-2025..
- Stanley Richenel Walter Hoever (81) Paramaribo 10-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Pencak silat komt er bekaaid vana…..