Minister van Openbare Werken, Riad Nurmohamed, heeft nog geen besluit genomen of hij zijn dienstvoertuig zal overnemen nu zijn ambtstermijn ten einde loopt. Regeringsfunctionarissen krijgen bij vertrek de mogelijkheid om hun dienstvoertuig over te nemen tegen twintig procent van de getaxeerde waarde.
In ABC Actueel verklaarde de bewindsman: “Misschien, ik weet niet. Zullen we nog zien.” Volgens hem is er nog geen definitieve keuze gemaakt en moet hij er eerst rustig over nadenken.
De regeling, waarbij de taxatiewaarde van voertuigen doorgaans aanzienlijk lager ligt dan de werkelijke marktwaarde, ligt al jaren onder vuur. Luxe voertuigen met aanschafprijzen van tienduizenden Amerikaanse dollars worden via deze regeling soms voor een symbolisch bedrag overgenomen.
Bij de regeringswissel in 2020 werden eveneens veel staatsvoertuigen voor een gering bedrag overgedragen aan vertrekkende functionarissen. Nurmohamed leverde toen scherpe kritiek op de toenmalige regering, die auto’s liet overnemen tegen slechts tien procent van de taxatiewaarde. Als minister van Openbare Werken was hij destijds verantwoordelijk voor de inventarisatie van staatsbezittingen, waaronder voertuigen en overheidsgebouwen.
Nu hij zelf de mogelijkheid krijgt een voertuig over te nemen onder vergelijkbare voorwaarden, lijkt de beslissing voor Nurmohamed minder vanzelfsprekend. Of hij daadwerkelijk gebruik zal maken van de regeling, blijft voorlopig ongewis.
- Betalingsregeling en schuldenkwijtschelding voor radio- en …..
- Rotary Quota heeft nieuw bestuur..
- Maffia bij DNV?..
- Ex-partner pleegt zelfmoord na brute houweraanval op ex-vro…..
- Radio- en televisiebedrijven treffen betalingsregeling met …..
- Niaaz Salarbaks winnaar Keti Koti-damtoernooi..
- Personeel CBvS voert prikactie: Eist duidelijkheid over cao…..
- Kaseko, de hartslag van Suriname, ook te horen in Nederland..
- Drie minderjarige meisjes vermist vanuit Nieuw-Lombé..
- Jongeren Sipaliwini planten bomen voor duurzame landbouw en…..
- Eijk: ‘Ik hoef het niet eens te beloven’..
- Fernandes Bakkerij viert 62-jarig jubileum..
- Eenheid van kabinetsbeleid grootste uitdaging regering-Simo…..
- Sollicitanten maken met goede voorbereiding beste kansen op…..
- Greenmust Food & Beverage streeft naar duurzame verpakk…..
- Santokhi wordt Assembleelid na presidentschap..
- Lobi Fu Wi Sranang gaat Ashiana op een duurzame manier onde…..
- Fraudezaak Comfort Travel Services: J.M. vrijgesproken, eis…..
- VERKIEZING PRESIDENT EN VICEPRESIDENT..
- Wisselvallig weer vandaag: vochtig en warm..
- Politie zoekt 3 vermiste meisjes..