Riad Nurmohamed, minister van Openbare Werken, heeft tijdens de regeringspersconferentie verklaard, dat hij zijn projecten volledig wil afronden voordat hij het ministerie overdraagt. “Tot nu toe kunt u zien dat ik nergens een half gebouw of een halve brug heb achtergelaten. Het zijn allemaal dingen die door moeten gaan. Als de nieuwe minister verstand heeft, dan weet hij dat hij moet continueren”, aldus de minister.
Nurmohamed stelde dat alle lopende projecten uit zijn ambtsperiode zullen worden voortgezet, ook na de verkiezingen. Hij riep politieke partijen op, om op 25 mei te kiezen voor continuïteit en serieus beleid. “We hebben het over bruggen die op instorten staan, slechte wegen en de ontwatering die prioriteit heeft. Daar kun je als verantwoordelijke bestuurder toch niet tegen zijn?”
De minister ging ook in op aantijgingen vanuit het parlement, dat er ‘gerommeld’ wordt met staatsgebouwen. Hij wees die beschuldigingen resoluut van de hand. “Integendeel, wij geven het goede voorbeeld van hoe het hoort: goed bestuur en correcte omgang met staatsgebouwen. Niet de grappen die meneer Hoefdraad heeft uitgehaald”, aldus Nurmohamed.
Daarnaast ging hij in op aanhoudende vragen over gebouwen van De Nationale Assemblee, het Hoofdbureau van Politie en geruchten over corruptie. Hij daagde de oppositie uit met een concrete oproep: “Laat ze één case op tafel brengen. Ik ga dat gesprek graag aan, ze mogen allemaal naar OW komen. Maar het moet ophouden in deze samenleving met loze beschuldigingen.”
Volgens Nurmohamed is het belangrijk dat het beleid wordt voortgezet, ongeacht wie er na de verkiezingen op zijn stoel komt te zitten. “Ik heb altijd gezegd: elk project dat u uitvoert, moet volledig zijn. Zo hoort het.”
The post Nurmohamed: ‘Nieuwe minister moet het werk continueren’ ..
- Loononderhandelingen vastgelopen: Ravaksur Plus zal traject…..
- Man ingesloten voor seksueel misbruik minderjarige..
- Wan Okasi eist geheime stemming voor mensen met beperking..
- Stichting K.A.S.E.K.O. en NVMS verzorgen cursus Skrakidron..
- Screening kandidaten..
- NMA voert kosten in voor MEA-aanvragen per 15 mei..
- Dorpsbestuur Pokigron legt dringende problemen voor aan pre…..
- Militairen ingezet bij vouwen stembiljetten..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 8 mei 2013..
- Capaciteit Campus Village verruimd met oplevering fase 2..
- Geluidsfragment toegeschreven aan Simons blijkt nep..
- President Santokhi: “Word boos op de mensen die u in deze s…..
- Staatsolie boort twee belangrijke exploratieputten in Blok …..
- Onderzoek naar ernstige milieuverontreiniging gaat door – v…..
- Voetganger overlijdt na aanrijding op Martin Luther Kingweg..
- AWJ verschaft duidelijkheid over ontslagproces..
- Kiezers in Paramaribo en Wanica goud waard in 2025..
- Condoleanceregister voor oud-president Jules Wijdenbosch..
- Regels voor stemmen bij volmacht..
- TrackDrip stopt: lokaal streaminginitiatief bezwijkt onder …..
- GOED GEREGEERD, SLECHT UITGELEGD FABEL..