Riad Nurmohamed, minister van Openbare Werken, heeft tijdens de regeringspersconferentie verklaard, dat hij zijn projecten volledig wil afronden voordat hij het ministerie overdraagt. “Tot nu toe kunt u zien dat ik nergens een half gebouw of een halve brug heb achtergelaten. Het zijn allemaal dingen die door moeten gaan. Als de nieuwe minister verstand heeft, dan weet hij dat hij moet continueren”, aldus de minister.
Nurmohamed stelde dat alle lopende projecten uit zijn ambtsperiode zullen worden voortgezet, ook na de verkiezingen. Hij riep politieke partijen op, om op 25 mei te kiezen voor continuïteit en serieus beleid. “We hebben het over bruggen die op instorten staan, slechte wegen en de ontwatering die prioriteit heeft. Daar kun je als verantwoordelijke bestuurder toch niet tegen zijn?”
De minister ging ook in op aantijgingen vanuit het parlement, dat er ‘gerommeld’ wordt met staatsgebouwen. Hij wees die beschuldigingen resoluut van de hand. “Integendeel, wij geven het goede voorbeeld van hoe het hoort: goed bestuur en correcte omgang met staatsgebouwen. Niet de grappen die meneer Hoefdraad heeft uitgehaald”, aldus Nurmohamed.
Daarnaast ging hij in op aanhoudende vragen over gebouwen van De Nationale Assemblee, het Hoofdbureau van Politie en geruchten over corruptie. Hij daagde de oppositie uit met een concrete oproep: “Laat ze één case op tafel brengen. Ik ga dat gesprek graag aan, ze mogen allemaal naar OW komen. Maar het moet ophouden in deze samenleving met loze beschuldigingen.”
Volgens Nurmohamed is het belangrijk dat het beleid wordt voortgezet, ongeacht wie er na de verkiezingen op zijn stoel komt te zitten. “Ik heb altijd gezegd: elk project dat u uitvoert, moet volledig zijn. Zo hoort het.”
The post Nurmohamed: ‘Nieuwe minister moet het werk continueren’ ..
- Parlementsvoorzitter Bee stoort zich aan oppositie die wegb…..
- Pomeroon Suriname start mangroveproject in Coronie..
- KOERS NAAR SRD 300..
- Democratie vraagt om oplettendheid..
- Een avond vol verhalen, muziek en trots: ’50 – Het Geheim v…..
- AdeKUS investeert in studentenwelzijn en academische groei..
- Staat betwist rechtszaak Stichting Wan Okasi over geheime s…..
- Ministerie lanceert ‘My Health’-app: digitale toegang tot m…..
- NDP wil investeren in cultuur, kunst, jeugd en sport..
- Sranan Lobi Dey roept op tot eenheid en liefde: “Alles voor…..
- Behandeling MEA-aanvragen niet langer kosteloos..
- Zorgonderwijs Suriname krijgt impuls door samenwerking met …..
- Ook vandaag wat onweersbuien..
- SAO en Self Reliance starten leertraject voor AutoBody Repa…..
- Brunswijk in Wanhatti: ‘Ik ben een echte leider, zoals geen…..
- Pentagon start met ontslag transgender militairen na beslis…..
- Leonie Henriëtte Alphonsina Dompig-Dulder (93) Paramaribo 8…..
- William Dawson (75) Paramaribo 8-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Steve over verkiezingen en oude ti…..
- BEP stapt af van etnische politiek..
- Volksgezondheid waarschuwt voor neppe ozempic (semaglutide)..