Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW), verzekert dat er geen sprake is van een scheuring binnen de Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP). Wel erkent hij dat er teleurstelling en meningsverschillen zijn ontstaan na de verkiezingsuitslag. Volgens hem is inmiddels duidelijk waar het is misgegaan.
“De partij heeft te lang geslapen,” stelt hij, waarbij hij zijn teleurstelling in het hoofdbestuur niet onder stoelen of banken steekt. Desondanks spreekt Nurmohamed vol lof over president tevens partijvoorzitter Chan Santokhi, die volgens hem een luisterend oor heeft voor iedereen. “Misschien als er een andere voorzitter was geweest, waren er inmiddels al scheuren ontstaan in de partij,” meent de bewindsman.
Nieuw teamIn gesprek met TBN Prime Alert, aan de vooravond van zijn vertrek als minister, geeft Nurmohamed aan zich te willen inzetten om de partij sterker te maken dan voorheen. “Op weg naar 2030 moet er een nieuw team worden klaargestoomd dat de partij verder zal trekken,” aldus de OW-minister.
Over de prestaties van de vertrekkende regering is hij positief. Hij benadrukt dat er transparantie is gebracht, instituten zijn versterkt en de financiële huishouding van het land is verbeterd. “De regering laat zeker goede zaken achter,” aldus Nurmohamed.
Terug naar universiteitNa zijn ministerschap neemt hij een korte pauze, waarna hij zich weer zal richten op zijn werk aan de Anton de Kom Universiteit van Suriname. Hij spreekt de hoop uit dat de nieuwe regering het goed zal doen, “zodat iedereen lekker kan leven,” besluit de vertrekkende bewindsman.
- Rabindre Parmessar nu fungerend voorzitter van DNA..
- 130 jaar KPS: van de samenleving, in de samenleving en voor…..
- Explosie door lekkende gascilinder zet houten woning in lic…..
- POLITIEKE WIL EN SKALIANS..
- LEERKRACHTEN ZIJN AL DECENNIA BEDELAARS..
- Nederland en Panama grootste afnemers van Guyanese offshore…..
- Rusland formeel vicepresidentskandidaat van de NPS; ministe…..
- Keti Koti-avond roept op tot herschrijven van geschiedenis …..
- Taxichauffeur verdacht van verkrachting na aangeboden lift..
- Vrouw doet aangifte uit angst voor brandstichting door buur…..
- KPS bestaat 130 jaar..
- DOLLARISATIE..
- Europa zucht onder eerste grote hittegolf van de zomer..
- Natio-doelman Vaessen in belangstelling van topclubs Mexico…..
- Rabin Parmessar beëdigd als fungerend DNA-voorzitter..
- Felle woningbrand aan Duisburglaan..
- Aangespoeld lichaam veroorzaakt opschudding aan Mangrovestr…..
- JusPol reageert op beschuldigingen richting Amoksi: geen po…..
- Parmessar beëdigd als fungerend voorzitter van De Nationale…..
- Ondernemingen die deelnemen aan SURGE-programma volgen MEL-…..
- HAKRINBANK TE KOOP..