Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW), verzekert dat er geen sprake is van een scheuring binnen de Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP). Wel erkent hij dat er teleurstelling en meningsverschillen zijn ontstaan na de verkiezingsuitslag. Volgens hem is inmiddels duidelijk waar het is misgegaan.
“De partij heeft te lang geslapen,” stelt hij, waarbij hij zijn teleurstelling in het hoofdbestuur niet onder stoelen of banken steekt. Desondanks spreekt Nurmohamed vol lof over president tevens partijvoorzitter Chan Santokhi, die volgens hem een luisterend oor heeft voor iedereen. “Misschien als er een andere voorzitter was geweest, waren er inmiddels al scheuren ontstaan in de partij,” meent de bewindsman.
Nieuw teamIn gesprek met TBN Prime Alert, aan de vooravond van zijn vertrek als minister, geeft Nurmohamed aan zich te willen inzetten om de partij sterker te maken dan voorheen. “Op weg naar 2030 moet er een nieuw team worden klaargestoomd dat de partij verder zal trekken,” aldus de OW-minister.
Over de prestaties van de vertrekkende regering is hij positief. Hij benadrukt dat er transparantie is gebracht, instituten zijn versterkt en de financiële huishouding van het land is verbeterd. “De regering laat zeker goede zaken achter,” aldus Nurmohamed.
Terug naar universiteitNa zijn ministerschap neemt hij een korte pauze, waarna hij zich weer zal richten op zijn werk aan de Anton de Kom Universiteit van Suriname. Hij spreekt de hoop uit dat de nieuwe regering het goed zal doen, “zodat iedereen lekker kan leven,” besluit de vertrekkende bewindsman.
- Er is geen andere keus voor de VHP dan om de oppositie in t…..
- PG: ontwerpwet Openbaar Ministerie moet worden goedgekeurd …..
- ExxonMobil draagt deel van Stabroek-blok over aan Guyanese …..
- AW en J wil betere aansluiting arbeidsmarkt en private sect…..
- Boldewijn waarschuwt voor gevolgen politieke ongediscipline…..
- Colombia onderschept eerste onbemande narco-onderzeeër, uit…..
- OM eist zeven jaar celstraf voor voorbereidingen drugstrans…..
- NPS-topper Ivanildo Plein: ‘Ik ben Brunswijk dankbaar dat h…..
- Doorbraak voor vrouwen in de politiek: Simons wordt eerste …..
- Deken: Rechtspraak is geen wedstrijd tussen partijen..
- Jennifer Simons voorgedragen als presidentskandidaat, Rusla…..
- Focus op jongeren en mentale gezondheid na covid-19 op OIC …..
- Brunswijk deed water bij de wijn, zegt Panka over president…..
- Surinamer in Israël over huidige toestand: ‘Schade is door …..
- Rechter Marjory Sanches: ‘Alleen door transparantie en open…..
- Sanches en Mahadew geïnstalleerd bij Hof van Justitie..
- Vastgoedsector Suriname niet op zwarte lijst: FIU ontkracht…..
- SRD zakt naar dieptepunt door overheidsuitgaven en onzekerh…..
- Deken van Orde van Advocaten roept autoriteiten op invullin…..
- Suriname debuteert op OIC Youth Capital 2025 in Marrakech..
- Brunswijk is nogsteeds vicepresident, concludeert Essed..