Mohamed Fatehmohamed, kandidaat op plek 5 van lijst 11 van de Nationale Partij Suriname (NPS), sprak tijdens de slotmassameeting van zijn partij zijn zorgen én hoop uit over de toekomst van het land. Volgens hem hebben de afgelopen 50 jaar in het teken gestaan van bestuurlijke experimenten door opeenvolgende regeringen, met wisselend succes.
ADVERTENTIE
Hij vindt het van cruciaal belang dat de samenleving zich bewust wordt van de huidige wankele situatie. “Als er nu geen ommekeer komt, zullen wij als volk verloren zijn,” waarschuwde hij.
Fatehmohamed onderstreepte dat goed bestuur in dienst moet staan van het creëren van een betere toekomst voor komende generaties. “Wanneer kinderen een goed bestaan kunnen opbouwen, zijn zij in staat om op hun beurt een betere toekomst te creëren voor hun nageslacht,” aldus de kandidaat.
Hij wees erop dat veel Surinamers moeilijke tijden hebben doorstaan, maar ondanks alles zijn blijven opstaan en doorzetten dankzij hun potentieel en kwaliteiten. “Het is schrijnend dat zoveel mensen moeten pinaren, terwijl ook het land als geheel lijdt,” stelde hij.
De NPS-kandidaat riep de bevolking op om op de dag van de verkiezingen niet thuis te blijven, maar hun stem te laten horen. “Suriname is nu 50 jaar onafhankelijk. Het is tijd dat we volwassen worden als natie en leren van de momenten die ons gevormd hebben.”
Tot slot sprak Fatehmohamed over zijn persoonlijke inzet en speerpunten, waaronder beter en betaalbaar onderwijs en gezondheidszorg. “Iedereen verdient een leven waarin men kan plannen, vooruitkijken en vertrouwen heeft dat de volgende generaties een stabiele en hoopvolle toekomst tegemoet gaan.”
- Staatsbegrafenis voor oud-president Wijdenbosch..
- Lancering Royalties Voor Iedereen wegens nationale rouwperi…..
- Lions-rondmars in Paramaribo toont Caribische trots en dien…..
- President Santokhi tekent condoleanceregister voor oud-pres…..
- Adhin: “Onderwijs en goed bestuur zijn de motor van onze to…..
- NPS wijst beschuldigingen over maritiem grensgeschil met Gu…..
- Santokhi: ‘Ik ga voor een tweede termijn om het werk af te …..
- Santokhi benadrukt belang van RVI voor jonge Surinamers..
- Salaris april gestort; personeel PCS schort acties op..
- Koniki kan niet toegelaten worden tot parlement; slechts 14…..
- DNA-leden verlenen geen quorum voor speciale vergaderingen..
- De rol van de Ede- en Bere Winti..
- DNA bereikt dieptepunt: Geen quorum voor vergaderingen..
- Ondernemer herkent overlastgever op camerabeelden..
- Recht geheime stemming vertrapt: mensen met beperking slepe…..
- Hok-Ahin-Zeegelaar Anette Rita Magdalena..
- Condoleanceregister voor oud-president Wijdenbosch geopend..
- Amerikaan Robert Prevost gekozen tot nieuwe paus..
- Overstekende voetganger komt om bij aanrijding met pick-up..
- Studententoelage blijft 800 SRD, maar leeftijdsgrens mogeli…..
- Kardinaal Robert Prevost gekozen tot nieuwe paus..