NPS-voorzitter Gregory Rusland verwacht dat zijn partij in tegenstelling tot 2020 aanzienlijk meer zetels zal behalen, zonder een exact aantal te noemen. Op basis van het huidige kiesstelsel zou de partij met het aantal behaalde stemmen zes zetels hebben. De politicus verwacht een flinke stijging, maar laat de uiteindelijke keuze aan de kiezers.
Rusland geeft aan dat hij verschillende opvattingen heeft gehoord over de samenwerking van de NPS met bepaalde partijen. Hij roept het electoraat op om de partij 26 zetels of meer te geven, zodat deze discussie niet hoeft te worden gevoerd.
Via de STVS benadrukt hij dat de partij wil voorkomen dat de inkomsten uit de olie- en gasindustrie onzorgvuldig worden beheerd. Politieke inmenging mag niet leiden tot vrij toegankelijke middelen; een deel moet goed worden vastgelegd, terwijl een ander deel moet worden geïnvesteerd in de ontwikkeling van andere sectoren.
Ten aanzien van politieke samenwerking stelt Rusland dat de VHP voor de NPS op de laatste plaats staat. De partij wacht niet af, maar werkt intensief om het vertrouwen van de kiezers te winnen. Sinds de NPS uit de coalitie stapte, wordt de partij volgens hem continu negatief bejegend door de VHP, zonder dat de reden van de uittreding wordt belicht.
Met de slogan “A Nyun Pasi” benadrukt de partij tijdens de campagne dat Suriname integere en deskundige leiders nodig heeft. Rusland stelt dat het land een laatste kans heeft om gered te worden, en dat het aan de kiezers is om op 25 mei geen verkeerde keuze te maken.
- Abop viert verjaardag met terugkeer van Alice Amafo..
- ROS realiseert projecten met steun van het bedrijfsleven..
- AANGIFTE OF VERZOEK..
- Angelo Hyslop schiet basketballers CLD met vrije worpen naa…..
- Kans op ochtendbuien..
- Streven om BBP van Suriname op te trekken naar USD 50.000 t…..
- Verdachte schietpartij ingerekend door RBT..
- Stephen Vincent Delchot (53) Amsterdam 10-2-2024..
- Eerste openlijk homoseksuele imam ter wereld vermoord in Zu…..
- Christiaan Albert Echteld (71) Paramaribo 15-2-2025..
- Rubio: Oekraïne en Europa bij ‘echte’ vredesbes…..
- Sharman: kandidatenlijst VHP zal weerspiegeling zijn van de…..
- Meteodienst: Kortdurende matige buien niet uitgesloten..
- Waarborgsom deelname verkiezing SRD 520.142..
- Essed: DNA zal historische fout maken bij aanname ‘galg-con…..
- PRO-voorzitter Sewcharan wil niet alleen foto van lijsttrek…..
- Defecte waterinstallatie laat Stoelmanseiland zonder drinkw…..
- Automobilist zonder rijbewijs veroorzaakt aanrijding..
- Dwarkasing: Staatsschuld in juli 2020 was US$ 3,9 miljard..
- Ambtenaar ontkent betrokkenheid bij diefstal gascilinders e…..
- Column: Borrelpraat no. 859..