De Nationale Partij Suriname (NPS) heeft de openstaande plek 12 op de kandidatenlijst, ingevuld. Daar is Raïssa van Varsseveld komen te staan. Ook is op nummer 43 Charita Overloon geplaatst. Dit vertelde NPS-voorzitter Gregory Rusland tegenover ., bij de indiening van de kandidatenlijst voor het parlement, vanochtend bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
Iedereen heeft andere taken, stelt Rusland. De zus van Raïssa, Danique van Varsseveld, is niet op de lijst. Zij is voorzitter van de Jongerenraad van de partij. Op de vraag waarom zij niet op de lijst is, zegt Rusland dat er uitvoerende taken zijn. Sommige mensen zijn daar beter voor berekend. ‘En dat is de strategie’, zegt Rusland. Hij kijkt naar de capaciteiten van de diverse leden, zodat de inzet bepaald kan worden.
De NPS werkt samen met de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) en de partij Duurzaam en Rechtvaardig Samenleven (DRS). SPA-voorzitter Joyce Williams zat voorheen in een samenwerking met OPTSU. Daar had zij een hogere plek op de kandidatenlijst. ‘Het is geen degradatie. Als je als politieke organisatie ervoor kiest om je aan te sluiten bij de NPS, is een duwerspositie geen degradatie’, zei Williams.
- Een eindsprint vol ‘pran pran’..
- Politieke beïnvloeding in religieuze huizen nog net een sta…..
- Doek definitief gevallen voor PVP..
- Sollicitatieperiode voor colporteurs verkiezingen 2025 in v…..
- Geen verkiezingen voor PVP..
- Veiligheid ingevlogen verkiezingsmateriaal gewaarborgd..
- Eerste verkiezingsmateriaal gearriveerd..
- Regering komt padieboeren tegemoet..
- President Santokhi ontvangt Amerikaanse minister Marco Rubi…..
- SVJ: respecteer journalistieke integriteit en onafhankelijk…..
- Scholieren krijgen voorlichting tijdens gezondheidsbeurs..
- SVJ uit bezorgdheid over inmenging tijdens persconferentie …..
- Minimumuurloon per 1 april verhoogd naar SRD 52,47..
- SVJ wil geen inmenging derden tijdens persbijeenkomsten..
- Tijd voor scheiding tussen partijleider en regeringsleider …..
- Ashvin Nageswar nieuwe districtscommissaris Kabalebo..
- Journalistenveld gebelgd om incident tijdens pers-informati…..
- Shell en partners doneren apparatuur ter versterking van vi…..
- 107 Militairen bevorderd..
- RGD op weg naar zelfstandigheid..
- INGEZONDEN – Intimidatie journaliste Thomas berokkend…..