De Nationale Partij Suriname (NPS) veroordeelt de zoveelste aanval op een journalist. Het is verontrustend dat binnen deze regeerperiode wij een aantal gevallen hebben geregistreerd van aanvallen en/of schoffering van personen die werkzaam zijn bij mediabedrijven. Deze handelingen passen niet in een tijd waar een ieder dient te beseffen dat journalist vrijgelaten moeten worden in het doen van hun werk.
De aanval en bedreigen van een journalist na het Congres van een politieke vergadering die op zondag 23 maart plaatsvond, is wederom een dieptepunt voor de mediasector in het algemeen en het land als bijzonder.
De NPS wijst erop dat de partij zich in de 80-90er jaren hard heeft ingezet voor herstel van de democratie en terugbrengen van het recht op vrije meningsuiting. De situatie die zich in die periode voordeed waarbij media en media-persoonlijkheden werden gemuilkorfd en verhinderd in het doen van hun werk, mag nooit meer voorkomen.
De NPS roept een ieder op de persvrijheid niet in gevaar te brengen en wenst alle journalisten succes bij het uitoefen van hun beroep.
De NPS mediadienst.
- DNA-kandidaten A20 officieel; geen noemenswaardige verschui…..
- Emotioneel Afscheid van Vader van Vermoorde Journalist Moha…..
- VHP brengt aanpassingen aan kandidatenlijst..
- Ramdin: “Het is geen verkiezingsstunt om verhogingen nu doo…..
- The Habitat, populair comedyclub in Mumbai, sluit tijdelijk…..
- Column: Race van 60 ellenlange dagen en nachten..
- Voormalig minister en ambassadeur Cyrill Ramkisor overleden..
- IMF: In grote lijnen doel bereikt..
- VHP heeft definitieve kandidatenlijst rond; Roosveld en Moh…..
- Eduard Alexander Gummels International Airport opent deuren..
- “Golfen in Gaza” – Israëlische ambassadeur stel…..
- Zeven grote hotelprojecten in de pijplijn..
- Nieuwe internationale airport is ‘honderd procent local con…..
- Geen tariefsverhoging voor boothouders Commewijne ondanks s…..
- Oorbellen van meer dan 700.000 euro uitgepoept nadat dief z…..
- Politiebericht over dood meisje door verdrinking..
- Optsu geeft voorkeur aan kandidaten met maatschappelijk dra…..
- NDP: Intimidatie en bedreiging journaliste verwerpen..
- Man vraagt rechter om genade na stelen handtas voor ‘insuli…..
- Jeugdraad wil meer betrokkenheid van jongeren..
- 6-jarige slachtoffer dat na verdrinking werd gereanimeerd e…..