De Nationale Partij Suriname (NPS) heeft een spoedcongres uitgeschreven voor aanstaande zondag 1 juni. Het congres vindt plaats in de Congreshal van de NPS aan de Johan Adolf Pengelstraat #77 (Grun Dyari) en start om 11.00 uur.
Agenda en belangrijke onderwerpen
Tijdens het congres staat de besluitvorming over een nieuw samenwerkingsverband centraal. Voorzitter dr. Gregory Rusland zal een verslag uitbrengen over de te vormen coalitie, wat het hoofdonderwerp van de bijeenkomst vormt.
Andere agendapunten zijn onder meer opening, mededelingen, rondvraag en sluiting.
Genodigden
Het congresbestuur heeft een brede groep genodigden uitgenodigd, waaronder het Hoofdbestuur, afdelingen, onderafdelingen, Adviesraad, Jongerenraad, Japin, leden van de Nationale Assemblee, Staatsraad, District- en Ressortraden, leden van de Ministerraad, en vertegenwoordigers van stichtingen en verenigingen gelieerd aan de NPS.
Ondertekening
De convocatie is ondertekend door Myr. D. Beeldsnijder – van Windt (Voorzitter) en Myr. R. Bergraaf (Secretaris).
- Oproep..
- 72-jarige bedlegerige vrouw omgekomen bij woningbrand..
- Niets dan lof voor afzwaaiende Bibis-minister Ramdin..
- Japan doneert 200 boeken aan Surinaams Diplomaten Instituut..
- Kluis met waardevolle bezittingen buitgemaakt bij overval o…..
- DE ONDERHANDELINGSTAFEL..
- Quick Response Team West operationeel..
- Na 50 jaar hanengevecht zorgzaam omgaan met Mama Sranan..
- OAS-missie signaleert tekortkomingen bij verkiezingen in Su…..
- Vrouw vervangt echte sieraden met nepexemplaren: twaalf maa…..
- Boëtius en Leliendal toegevoegd aan selectie Natio..
- VS en Venezuela waarschuwen burgers tegen reizen naar elkaa…..
- Alle partijen zetten hun lijnen uit, ook de VHP..