Jerrel Pawiroredjo
De fractie van de Nationale Partij Suriname (NPS) in het parlement, zal de komende tijd bepalen welke sociale projecten uitgevoerd zullen worden uit het NPS Fractiefonds. Dit fonds is een initiatief om maandelijks een deel van de bezoldiging van NPS-parlementariërs af te staan voor een goed doel. Bij dit parlement wordt maandelijks in totaal SRD 120.000,- afgestaan door de zes parlementariërs.
Jerrel Pawiroredjo, die lid is van de fractie, vertelt dat het initiatief niet nieuw is. Het bestond bij de vorige fractie al, maar werd niet aan de grote klok gehangen. Intern wordt afgesproken welk bedrag de parlementariërs afstaan; dat is verschillend.
Pawiroredjo wil verder niet dat er teveel ruchtbaarheid wordt gegeven aan de projecten die uitgevoerd zullen worden. Hoewel de besteding van de middelen transparant zal geschiedden, wordt rekening gehouden met de privacy van de ontvangers.
- Lijk geborgen van 40-jarige bootsman..
- LAST MINUTE WOEKER..
- Regering gaat zich inzetten voor SLM en luchtvaartsector..
- Tienden..
- Tienden..
- Duizenden wachten op voedsel, kinderen sterven aan honger i…..
- Ronald Snijders brengt single uit in verband met 50 jaar Sr…..
- Volksgezondheidsdirecteur: Inzetten van gezondheidsassisten…..
- NIEUWKOMERS..
- Shemar Rier pleit voor herinvoering van Jeugdparlement..
- Wan Okasi: ‘Moeilijke economische situatie geen excuus mens…..
- LOCAL CONTENT NIET ZALIGMAKEND..
- ‘Schaakonderwijs structureel onderdeel schoolsportvisie…..
- Verdachte smeekt om vrijlating: “Ik heb niets gedaan”..
- NA HET SPEKTAKEL: SURINAME TERUG IN DE REALITEIT..
- Mexico-Stad eert 700 jaar Tenochtitlan: trots op Azteekse w….
- FUNDAMENTELE KOERSWIJZIGING BINNEN NPS VEREIST..
- Veel zon, maar ook kans op onweer in de middag.
- AzG: meer dan 650 kinderen in Nigeria overleden door onderv…..
- Wat als Suriname niet onafhankelijk was geworden?.
- Passagiers vrezen voor hun leven tijdens vlucht naar Londen..