Tijdens het partijcongres van de Nationale Partij Suriname (NPS) is Gregory Rusland unaniem voorgedragen als kandidaat voor het vicepresidentschap. Het hoofdbestuur van de partij bevestigde zaterdag dat de voordracht met volledige instemming is goedgekeurd. Rusland sprak zijn dank uit voor het vertrouwen dat de partij in hem heeft gesteld. “Ik zal alles op alles zetten om de partij eer aan te doen,” aldus de partijvoorzitter.
Ministerskandidaten nog niet rondOp de agenda van het congres stonden ook de voordrachten voor ministersposten op drie belangrijke departementen: Onderwijs, Wetenschap en Cultuur; Sociale Zaken en Volkshuisvesting; en Olie, Gas en Milieu. De selectie van geschikte kandidaten vergt echter meer tijd, zo gaf Rusland aan. Hij riep de congresleden op tot geduld: “We willen zorgvuldige keuzes maken in het landsbelang.”
NPS blijft loyaal aan afsprakenIn zijn toespraak onderstreepte Rusland de betrouwbaarheid van de NPS. “Onze partij zal onder alle omstandigheden de gemaakte afspraken nakomen. Mocht het anders lopen, dan zal het in elk geval niet aan de NPS liggen.” Hij verwees daarbij naar het proces van rechtstreekse verkiezing van president en vicepresident door De Nationale Assemblee.
Het partijcongres, als hoogste orgaan van de NPS, bestond uit vertegenwoordigers van het hoofdbestuur, afdelingen, onderafdelingen, de Adviesraad, Jongerenraad, Japin, leden van het parlement en de Staatsraad, alsook van districts- en ressortraden, stichtingen, verenigingen en andere partijstructuren. De unanieme steun voor Rusland benadrukt volgens waarnemers de interne eensgezindheid binnen de partij.
- STOCKHOLM SYNDROOM..
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..
- Wetenschapper waarschuwt voor slakkenplaag en risico op men…..
- Patricia Etnel is niet meer..
- Kenneth Milton Oostwijk..
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..
- Aardig wat zon met onweersbuien in de middag..
- National Day Suriname bij Expo 2025 Osaka volop gaande..
- 3×3-basketbalcoach Mike Nahar: ‘We gaan met frisse moed de …..
- Panama zet grondrechten opzij na rellen over pensioenwet..
- Duizenden babyschildpadden onderschept in Mexico..
- Leendert Callender (76) Amsterdam 18-6-2025..
- Mavis Mathilda Francis Riley (71) Schagen 17-6-2025..
- Politiek analist Ramadhin: “SPA en DRS hebben NPS nauwelijk…..
- Staatsolie: Minder regels, meer actie voor local content..
- Trump: ‘Iran moet vrede sluiten of wordt opnieuw en harder …..
- Trump: Als er geen vrede komt, slaan we opnieuw toe..