Tijdens het partijcongres van de Nationale Partij Suriname (NPS) is Gregory Rusland unaniem voorgedragen als kandidaat voor het vicepresidentschap. Het hoofdbestuur van de partij bevestigde zaterdag dat de voordracht met volledige instemming is goedgekeurd. Rusland sprak zijn dank uit voor het vertrouwen dat de partij in hem heeft gesteld. “Ik zal alles op alles zetten om de partij eer aan te doen,” aldus de partijvoorzitter.
Ministerskandidaten nog niet rondOp de agenda van het congres stonden ook de voordrachten voor ministersposten op drie belangrijke departementen: Onderwijs, Wetenschap en Cultuur; Sociale Zaken en Volkshuisvesting; en Olie, Gas en Milieu. De selectie van geschikte kandidaten vergt echter meer tijd, zo gaf Rusland aan. Hij riep de congresleden op tot geduld: “We willen zorgvuldige keuzes maken in het landsbelang.”
NPS blijft loyaal aan afsprakenIn zijn toespraak onderstreepte Rusland de betrouwbaarheid van de NPS. “Onze partij zal onder alle omstandigheden de gemaakte afspraken nakomen. Mocht het anders lopen, dan zal het in elk geval niet aan de NPS liggen.” Hij verwees daarbij naar het proces van rechtstreekse verkiezing van president en vicepresident door De Nationale Assemblee.
Het partijcongres, als hoogste orgaan van de NPS, bestond uit vertegenwoordigers van het hoofdbestuur, afdelingen, onderafdelingen, de Adviesraad, Jongerenraad, Japin, leden van het parlement en de Staatsraad, alsook van districts- en ressortraden, stichtingen, verenigingen en andere partijstructuren. De unanieme steun voor Rusland benadrukt volgens waarnemers de interne eensgezindheid binnen de partij.
- Ommen over wateroverlast Para: ‘dit maken we voor het eerst…..
- CBB-directeur Kanapé-Pokie: spoedpaspoort kost SRD 4200, on…..
- Bachelor Politiekunde-cursisten eisen bevordering na diplom…..
- 25 gezinnen geëvacueerd te Vierkinderen na wateroverlast..
- Afdelingshoofd Communicatie -CBvS-260625..
- Van geneeskunde naar politiek: De waarde van de eed van hip…..
- Operatieafdeling Diakonessenhuis buiten werking door techni…..
- Rusland verwacht dat hij ondersteuning zal krijgen van ABOP…..
- Naks Prodo Spikri erg kleurrijk..
- Regering en Ravaksur akkoord over belastingvoorzieningen..
- Patricia Nancy Etnel..
- NDP reageert fel op VHP: “Erken eerst de uitslag, voordat u…..
- President Santokhi aan zet om Parmessar te beëdigen als fun…..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd..
- NDP-reactie op verklaring VHP: erken eerst de uitslag, voor…..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd tot fungerend voorzitter D…..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd door Santokhi..
- Asfaltperikelen..
- Certificaat uitgereikt aan 20 leden van de Mobiele Eenheid..
- Achttien jaar wateroverlast – tijd voor echte oplossingen..
- Multidisciplinaire Werkgroep Armoedegrensbepaling pleit voo…..