Ingezonden:
De Nationale Partij Suriname (NPS) heeft met grote verbazing kennisgenomen van ten minste één geplaatst billboard waarop, naast kandidaten van de VHP en A20, ook haar eigen kandidaat, mevrouw Diana Pokie, staat afgebeeld. Het billboard – waarop de opdrachtgever niet duidelijk is – wekt de schijn van een gezamenlijke samenwerking tussen de genoemde kandidaten.
De NPS wenst met klem het volgende te verduidelijken:Hoewel de partij op de hoogte is van de intenties van Stichting Bondru om individuele kandidaten te promoten, is op geen enkel moment overleg geweest met de NPS over de selectie van kandidaten of het gebruik van gezamenlijke publiciteitsuitingen. Voor veel leden en sympathisanten van de partij was het bijzonder schokkend om het billboard aan te treffen.
De NPS wijst dit initiatief om meerdere redenen af:1. Op het billboard staat onder andere een minister afgebeeld die de afgelopen jaren actief heeft geparticipeerd aan het desastreuze en corruptieve beleid van de huidige regering.2. De NPS is niet gericht op samenwerking met de VHP. Integendeel, partijvoorzitter Gregory Rusland heeft herhaaldelijk en duidelijk gesteld dat samenwerking met de VHP slechts als allerlaatste optie wordt overwogen.3. NPS-kandidaat Diana Pokie heeft zich volledig terug getrokken uit alle Bondru-activiteiten.
De NPS richt zich op het behalen van een sterk mandaat in de komende verkiezingen. Wij roepen alle kiezers op om hun vertrouwen en stem te geven aan de NPS, zodat de partij een solide basis heeft om een regeercoalitie te vormen waarin zij een leidende en verantwoordelijke rol vervult.
Met deze verklaring beschouwt de NPS deze kwestie als afgehandeld en richt zij zich verder op de voorbereidingen richting de verkiezingen.Paramaribo, 10-5-2025Persdienst NPS
- Regen en onweer op Moederdag..
- Oplevering volledig gerenoveerde RGD-polikliniek in Tijgerk…..
- Mr Suriname Faizel Pinas keert als prof terug..
- Achter de gesloten deuren van het conclaaf: hoe topfavoriet…..
- Taxiën door de politiek: Landbouwers zetten door in moeilij…..
- Afscheid van ‘Oom Jules’: een man van visie, mo…..
- Olie Guyana raakt veel sneller op dan gedacht..
- Shanti Venetiaan stopt als AdekUS-voorzitter..
- Sewcharan: Kiezers hebben kans om corruptie aan te pakken..
- Paus Leo XIV belooft voortzetting hervormingen van Francisc…..
- Informeel samenzijn veiligheidsdiensten en president Santok…..
- Veiligheidsdiensten delen zorgen en suggesties met presiden…..
- Volksgezondheid waarschuwt voor vervalste Semaglutide: “Koo…..
- WISSELKOERS BEÏNVLOEDEN?..
- OVERKLAST, OVERMEESTERD EN ONDERGRAVEN..
- Verwarring door Bondru-billboard: NPS benadrukt zelfstandig…..
- Vrouwen eerste klasse volleybalplay-off: Yelyco 2 onttroont…..
- Paus Leo XIV onaangekondigd langs bij graf voorganger Franc…..
- Voorlichting verkiezingen 2025 gestart voor speciale doelgr…..
- Marwina-captain Alimoenadi: ‘We zullen SVV bewijzen wie de …..
- Suriname op de drempel van verandering..