Ingezonden:
De Nationale Partij Suriname (NPS) heeft met grote verbazing kennisgenomen van ten minste één geplaatst billboard waarop, naast kandidaten van de VHP en A20, ook haar eigen kandidaat, mevrouw Diana Pokie, staat afgebeeld. Het billboard – waarop de opdrachtgever niet duidelijk is – wekt de schijn van een gezamenlijke samenwerking tussen de genoemde kandidaten.
De NPS wenst met klem het volgende te verduidelijken:Hoewel de partij op de hoogte is van de intenties van Stichting Bondru om individuele kandidaten te promoten, is op geen enkel moment overleg geweest met de NPS over de selectie van kandidaten of het gebruik van gezamenlijke publiciteitsuitingen. Voor veel leden en sympathisanten van de partij was het bijzonder schokkend om het billboard aan te treffen.
De NPS wijst dit initiatief om meerdere redenen af:1. Op het billboard staat onder andere een minister afgebeeld die de afgelopen jaren actief heeft geparticipeerd aan het desastreuze en corruptieve beleid van de huidige regering.2. De NPS is niet gericht op samenwerking met de VHP. Integendeel, partijvoorzitter Gregory Rusland heeft herhaaldelijk en duidelijk gesteld dat samenwerking met de VHP slechts als allerlaatste optie wordt overwogen.3. NPS-kandidaat Diana Pokie heeft zich volledig terug getrokken uit alle Bondru-activiteiten.
De NPS richt zich op het behalen van een sterk mandaat in de komende verkiezingen. Wij roepen alle kiezers op om hun vertrouwen en stem te geven aan de NPS, zodat de partij een solide basis heeft om een regeercoalitie te vormen waarin zij een leidende en verantwoordelijke rol vervult.
Met deze verklaring beschouwt de NPS deze kwestie als afgehandeld en richt zij zich verder op de voorbereidingen richting de verkiezingen.Paramaribo, 10-5-2025Persdienst NPS
- Chas Mijnals dient klacht in tegen Alice Amafo bij PG..
- Ramdin verwacht goede samenwerking met eerste vrouwelijke a…..
- Orie versus Burleson in titanenstrijd om damkampioenschap..
- Bond bij Security Alliance luidt noodklok over ontslagaanvr…..
- Schoolvervoer per direct stilgelegd vanwege achterstallige …..
- Boekenkast deels afgebrand; vermoedelijk brandstichting..
- Optsu vraagt optreden tegen dragen militaire kleding door n…..
- Carney bot tegen Trump: ‘Canada is niet te koop’…..
- Santokhi: ‘wordt boos op de mensen die je in deze sh*t gepl…..
- Onafhankelijk Kiesbureau bezorgd over negatieve online camp…..
- Adhin doet boekje open: “Santokhi dacht dat het een eenvoud…..
- Man neergeschoten bij gewapende woningoverval..
- Kelvin Koniki wordt morgen geïnstalleerd als parlementatiër…..
- OKB slaat alarm over negatieve online campagnes en digitale…..
- LVV en Naktuinbouw organiseren workshop ‘Kwekersrecht in Su…..
- Kantoor Carvision aan Nieuw Weergevondenweg afgebrand..
- Politieke kleuren maken nog geen dader..
- Waterpeil in Afobaka stuwmeer stijgt licht na recente regen…..
- Victorie verslaat Sudhar, Olaria wint 6 op een rij..
- OKB roept op tot fatsoenlijke campagnevoering..
- OBBS legt schoolvervoer stil per 7 mei wegens uitblijven be…..