De kortgedingrechter heeft het ministerie van Openbare Werken (OW) opgedragen om de gunning van het USD 23 miljoen kostende infrastructuurproject aan de Van ’t Hogerhuysstraat in te trekken. De inschrijvingen van de deelnemende bedrijven moeten opnieuw worden beoordeeld, zo luidt het vonnis. De zaak was aangespannen door aannemingsbedrijf Baitali NV, dat de gunning aan Kuldipsingh Infra N.V. als onrechtvaardig bestempelde.
De CEO van Baitali NV, Farsi Khudabux , zei in . Actueel dat zijn bedrijf binnen de aanbesteding op een gegeven moment uitgeprocedeerd was. Daarom wendde het bedrijf zich begin april in tweede instantie tot de kortgedingrechter. De regering moet haar voorgenomen gunning intrekken, het bezwaarschrift van Baitali moet opnieuw behandeld worden op basis van goed bestuur en de evaluatie en de selectieprocedure moet opnieuw gedaan worden.
Intussen is de Van ’t Hogerhuysstraat in een verder deplorabele staat. Khudabux zegt dat de rechter niet gezegd heeft dat noodzakelijk onderhoud niet gepleegd mag worden, zoals de minister zou hebben beweerd.
- Ursila Antoinette Stena-Maarbach..
- Economische gijzeling..
- NDP-assembleelid Jones: “Wij sluiten niemand uit”..
- Acht jaar cel en SRD 50.000 boete geeïst voor cokemokkel vi…..
- Netanyahu’s aanval op Iran – strategisch keerpunt of politi…..
- Zware metalen en zwangerschapsuitkomsten: Sheila Kort promo…..
- Financieel adviseur Karamat: RVI-programma ‘levensgevaarlij…..
- Mario Vermeer vertegenwoordigt Suriname op internationaal J…..
- Waarom Suriname zijn president niet meer in het geheim moet…..
- Vaststelling grens Suriname in afrondende fase..
- Advocaten betwisten drugs dropping door Colombianen..
- Suriname treft Panama, El Salvador en Guatemala in laatste …..
- Indonesië en Suriname versterken culturele samenwerking..
- OM eist langdurige gevangenisstraffen in drugszaak..
- Surinaams-Javaans medicinaal erfgoed kan bijdragen aan nati…..
- OM eist zware straffen in omvangrijke drugszaak..
- Tweede verdachte beroving in warung Fayadjanstraat ontkent …..
- Sadi over missives: absurd en schandalig..
- Onderwijs heeft vijf nieuwe inspecteurs..
- Jones eist dat VHP zich neerlegt bij verkiezingsuitslag..
- Nieuwe generatie leiders in de startblokken..