PARAMARIBO — Nadat eerder P.I. werd aangehouden en opgesloten, zijn deze week ook zijn partner en de dertigjarige T.R. in verzekering gesteld. Het trio is betrokken geweest bij een schietincident in het ressort Uitvlugt. De 38-jarige B.K., op wie er was geschoten, had op 10 juni aangifte gedaan.
Hij verklaarde tegenover de politie van Uitvlugt dat het recente geval de nasleep betreft van een schietincident twee jaar geleden toen P.I. hem in zijn bovenbeen had geschoten. Op 9 juni dit jaar vernam het slachtoffer van kennissen dat de verdachte had gezegd dat hij hem (weer) zou neerschieten als hij hem tegenkwam, “aangezien de vorige moordactie was mislukt”, schrijft het KPS vrijdagavond op zijn website.
B.K. deed daarop de volgende dag aangifte tegen P.I. Deze werd pas na drie weken, op 30 juni, aangehouden en opgesloten. Dinsdag en donderdag volgde de aanhouding van respectievelijk de partner van P.I. en T.R. Uit het verdere onderzoek was, na het bekijken van camerabeelden, namelijk gebleken dat T.R. vanuit een auto bedreigende uitlatingen tegen B.K. had gedaan. Ook loste hij meerdere schoten in diens richting zonder hem te raken.
Bij de aanhouding van T.R. werd het vuistvuurwapen in de auto aangetroffen. Zowel het wapen als het voertuig werd in beslag genomen in het belang van het onderzoek.
- Ronnie Brunswijk treedt toe tot nieuwe parlement..
- Brunswijk beëdigd door Parmessar; mogelijk geen vicepreside…..
- Portret Bee toegevoegd aan galerij van voorzitters..
- Kerkelijk Museum brengt met expositie ‘Memre Nola’ ode aan …..
- EEN PLAN VOOR VERKIEZINGEN EN WISSELKOERSEN..
- Is God almachtig?..
- Nieuw parlement vandaag officieel van start..
- NPS draagt Gregory Rusland unaniem voor als vicepresidentsk…..
- Raadsvrouw van voorganger verdacht van verkrachting pleit v…..
- Mac Andrew bespreekt werkvergunning procedure met PETRONAS/…..
- Achterstallig onderhoud oorzaak van overstromingen in Surin…..
- VERTROUWEN IN DE POLITIEK WEG, HERWINNEN DUURT JAREN..
- LEKKEN EN VERTREKKEN..
- Het blijft onweren in de middag..
- Technische storing Diakonessenhuis opgeheven..
- TV-serie Huize Anton: De Surinaamse serie die ons hart stal…..
- Nieuwe baas van de Britse geheime dienst blijkt kleindochte…..
- Arno Erwin Groeneveld (70) Amsterdam 25-6-2025..
- ‘Hey Daddy’: Hoe wereldleiders Trump’s ego stre…..
- Laatste boodschap Marinus Bee als voorzitter van De Nationa…..
- Moordverdachte sloeg slachtoffer met tas om vermeende seksu…..