De politie van Uitvlugt heeft op respectievelijk dinsdag 8 en donderdag 10 juli nog twee verdachten aangehouden, die betrokken zijn in de bedreiging en schietincidentzaak van dinsdag 10 juni 2025 op een locatie in het politieressort Uitvlugt. Het betreft in deze de partner van de verdachte P.I. en T.R. (30). De verdachte P.I. is na goed speurwerk van de politie op maandag 30 juni 2025 opgespoord, aangehouden en in verzekering gesteld, nadat het slachtoffer B.K. (38) aangifte tegen hem had gedaan op dinsdag 10 juni 2025.
Volgens verklaring van de aangever had de verdachte P.I. hem twee jaar geleden in zijn bovenbeen geschoten. Daarnaast heeft hij op maandag 9 juni 2025 van kennissen vernomen dat de verdachte P.I. hem zou neerschieten wanneer hij hem tegenkwam, aangezien de vorige moordactie was mislukt.
Tijdens voortzetting van het onderzoek is uit camerabeelden gebleken dat de verdachte T.R. vanuit een auto de bedreigende uitlatingen in de richting van de aangever B.K. zou hebben gedaan en vanuit dat voertuig meerdere schoten heeft gelost in de richting van de aangever. De 38-jarige man werd gelukkig niet geraakt. De verdachte T.R. is op 10 juli 2025 opgespoord en aangehouden. In het bedoelde voertuig, waarmee de verdachten zich verplaatsten, werd het vuitsvuurwapen aangetroffen. Zowel het wapen als het voertuig zijn in het belang van het onderzoek door de wetsdienaren in beslag genomen.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten T.R. en de partner van P.I. hangende het verder onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
- Suriname tegen Panama, Guatemala en El Salvador in WK-kwali…..
- Kersten verwerft 50 procent in port facility..
- Politieke val Santokhi: van beloftevol begin naar oppositie…..
- Baitali en FIRM ontwikkelen havenproject ‘Dordt’ te Commewi…..
- Ex-piloot: ‘Nieuwe poppetjes, zelfde rot, SLM blijft gegijz…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden…..
- Gewapende overvallen achter elkaar in Paramaribo en Wanica..
- Kabinet houdt kaken stijf over vragen rond gelekte missives…..
- Dyon Denswil: ‘Ik heb Rotterdam Ahoy van mijn saus laten pr…..
- Buurman verwondt dronken man met ’tjap’ na woordenwisse…..
- Kabinet president richt pijlen op lek en media; zwijgt over…..
- Missives, miljoenen machtswellust..
- ‘Constitutioneel Hof dreigt slachtoffer te worden van polit…..
- Gewapende overval aan Lalawweg..
- Kabinet President stelt onderzoek in naar lek vertrouwelijk…..
- Kanhai: “Santokhi moet strafrechtelijk vervolgd worden”..
- Kersten stapt in havenproject Comport met 50% aandeel..
- Rover mishandelt en berooft vrouw in woning..
- Gekozenen aanvaarden bij CHS resultaat verkiezing..
- Ursila Antoinette Stena-Maarbach..
- Economische gijzeling..