De politie van Uitvlugt heeft op respectievelijk dinsdag 8 en donderdag 10 juli nog twee verdachten aangehouden, die betrokken zijn in de bedreiging en schietincidentzaak van dinsdag 10 juni 2025 op een locatie in het politieressort Uitvlugt. Het betreft in deze de partner van de verdachte P.I. en T.R. (30). De verdachte P.I. is na goed speurwerk van de politie op maandag 30 juni 2025 opgespoord, aangehouden en in verzekering gesteld, nadat het slachtoffer B.K. (38) aangifte tegen hem had gedaan op dinsdag 10 juni 2025.
Volgens verklaring van de aangever had de verdachte P.I. hem twee jaar geleden in zijn bovenbeen geschoten. Daarnaast heeft hij op maandag 9 juni 2025 van kennissen vernomen dat de verdachte P.I. hem zou neerschieten wanneer hij hem tegenkwam, aangezien de vorige moordactie was mislukt.
Tijdens voortzetting van het onderzoek is uit camerabeelden gebleken dat de verdachte T.R. vanuit een auto de bedreigende uitlatingen in de richting van de aangever B.K. zou hebben gedaan en vanuit dat voertuig meerdere schoten heeft gelost in de richting van de aangever. De 38-jarige man werd gelukkig niet geraakt. De verdachte T.R. is op 10 juli 2025 opgespoord en aangehouden. In het bedoelde voertuig, waarmee de verdachten zich verplaatsten, werd het vuitsvuurwapen aangetroffen. Zowel het wapen als het voertuig zijn in het belang van het onderzoek door de wetsdienaren in beslag genomen.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten T.R. en de partner van P.I. hangende het verder onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
- Eerste vrouwelijke president van Suriname wordt vandaag gek…..
- SEOB: Hoge overheidsuitgaven en verzwakkende SRD blijven zo…..
- Fraenk: vernieuwd Burgerlijk Wetboek vraagt om samenwerking…..
- ONHEILSPELLENDE BRANDEN..
- Politiebericht over 67-jarige vrouw omgekomen bij brand..
- Studenten zetten zich in tegen roken met creatieve posters …..
- Zestigplusser overlijdt bij brand in tehuis..
- President Santokhi ontvangt plan voor efficiënt en geregule…..
- Caricom boekt vooruitgang met regionale voedselzekerheid..
- 67 jarige vrouw overleden bij brand in tehuis..
- Kettingzaag en mobiele zaagmachine voor Kwamalasamutu..
- Vaktraining levert niet alleen certificaten, maar ook naaim…..
- Structurele steun voor leerstoornissen in onderwijs..
- Anti-Tabak Posters overhandigd aan Lyco 2..
- Wegomlegging in verband met verkiezing president..
- HVB levert minister namens NDP..
- 21 ronden vaktraining Textiele werkvormen af..
- Breaking: Simons gekozen tot president van Suriname..
- DRINGENDE ITEMS NATIONALE ASSEMBLEE..
- SELECTIEVE VERONTWAARDIGING STEMBRIEFJES..
- Dalai Lama: ‘Ik wil nog 40 jaar leven’..