Minister Rishma Kuldipsingh van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) opende gisteren de fact-finding mission: “Doing Business with Suriname” in de Congreshal. Deze missie, georganiseerd door de presidentiële werkgroep “Expanding Business with India”, heeft als doel de zakelijke samenwerking tussen India en Suriname te versterken. Tijdens het evenement vertegenwoordigde minister Kuldipsingh president Chan Santokhi.
De missie richt zich op het verkennen van investeringsmogelijkheden, het opzetten van joint ventures en het bevorderen van kennisuitwisseling tussen Indiase zakenlieden en Surinaamse bedrijven. De Indiase deelnemers komen uit sectoren zoals ICT, landbouw, olie & gas, en financiën, en hebben de kans om zakelijke connecties te maken met lokale Surinaamse ondernemers en instellingen.
Deze missie is het resultaat van diplomatieke ontmoetingen tussen Suriname en India, waaronder het bezoek van president Santokhi aan India en de Indiase president Droupadi Murmu aan Suriname. Het programma, dat een week duurt, bestaat uit Business-to-Business (B2B) sessies, waarin beide landen hun zakelijke mogelijkheden presenteren. Ook zijn er vertegenwoordigers van belangrijke overheidsinstanties zoals de Centrale Bank van Suriname (CBvS), Staatsolie en SITA aanwezig om verdere ondersteuning te bieden.
Met dit initiatief wordt niet alleen de zakelijke samenwerking versterkt, maar ook bijgedragen aan duurzame economische groei en het bevorderen van internationale handelsverbindingen tussen India en Suriname.
- Bemanning RSS Barracuda zal zelfstandig moeten optreden..
- Officieel: SML door Concacaf erkend als profcompetitie..
- 21 personen getraind in tuin- en landbouw..
- Nieuw minimumloon vanaf 1 april..
- Zelensky gaat geen excuses aanbieden..
- Suriname ontvangt eerste IDA-financiering: US$ 22,2 miljoen…..
- Vrouwelijke voetganger overlijdt na ongeluk met truck..
- Jerrel en Roberto ontvangen Gouden Award voor journalistiek…..
- Kanapé: ‘Iedereen moet belang en impact van wetgeving inzie…..
- Landvreugd: ‘Dit softwaresysteem stelt ons in staat live de…..
- Lions Club Para renoveert toilettengroep school..
- Buurtmanagers Para organiseren motivatiebijeenkomsten op ti…..
- Israël wil economische relaties met Suriname verstevigen..
- Surinaamse poolbiljarters naar Guyana..
- Advies Nationale Loonraad: Armoedegrens SRD 9.921..
- De geur van k*lie en de stank van politiek racisme..
- Moedige Reactie na Seksuele Intimidatie in Uttar Pradesh..
- Media spelen cruciale rol in berichtgeving over zelfdoding..
- Minister Sewdien gaat in op klachten landbouwers..
- NLR overhandigd advies nieuw algemeen minimumuurloon aan mi…..
- Bezoek Zelensky aan Trump vroegtijdig beëindigd na felle wo…..