Jairzinho ‘Bigi Boy’ Rozenstruik kent zijn nieuwe tegenstander voor het hoofdgevecht van Dirty Boxing 3. De 37-jarige Surinaamse vechter staat op 29 augustus in The Hangar in Miami tegenover Rakim Cleveland.
Dirty Boxing Championship (DBX) maakte dit vrijdagavond bekend. Rozenstruik deelde het nieuws ook via zijn socialmediakanalen. Cleveland vervangt Rob ‘Wolf’ Perez, de oorspronkelijke tegenstander van Bigi Boy.
Perez zou uitkomen tegen Rozenstruik in de strijd om de eerste DBX-zwaargewichttitel, maar de Amerikaan trok zich enkele dagen geleden terug. De vechter noch DBX maakte bekend waarom.
Kort nadat het nieuws over zijn terugtrekking viraal ging, verscheen echter een filmpje waarin Perez op krukken loopt. In een ander fragment is te zien hoe er vocht uit de knie van ‘Wolf’ wordt gehaald.
Na de afzegging van Perez ging DBX direct op zoek naar een vervanger en kwam uit bij Cleveland. De 36-jarige Amerikaan is niet de eerste de beste. ‘The Boogeyman’, zoals zijn bijnaam luidt, heeft een verleden bij grote vechtsportorganisaties als Bellator en PFL.
Eerder dit jaar boekte Cleveland tijdens zijn eerste DBX-gevecht een indrukwekkende overwinning op voormalig UFC-vechter Maurice Green. Op 23 maart had hij slechts 45 seconden nodig om zijn landgenoot knock-out te slaan. Ook Rozenstruik kende een succesvol debuut: in juni versloeg hij Victor Cardoso.
- PKSS schenkt prostaat-biopsienaalden aan AZP.
- Ministerie van Onderwijs stelt alles in het werk zodat nieu….
- Prijzen zaterdag 23 augustus 2025.
- Dagblad Suriname, zaterdag 23 augustus 2025.
- Monorath: ‘Veel onduidelijkheid over dienstvoertuigen Justi…..
- Vp Rusland: ‘Geen excessen toestaan die druk leggen op fina…..
- Radio Boskopu ligt stil: herstel vraagt technische en organ…..
- Milton Kensmil geen politieambtenaar meer..
- Staatsieportret president Simons binnenkort in overheidskan…..
- Ramsaran: ‘Spijkers met koppen slaan wegens de schaarse mid…..
- Bonden zorgsector vestigen hoop op minister Misiekaba voor …..
- Defensieminister VS ontslaat generaal wiens inlichtingen Tr…..
- Johannes Frederik Braaf (88) Paramaribo 14-8-2025..
- Kleurrijke en enthousiaste start bij Carifesta XV..
- Kabinet geeft prioriteit aan orde, zekerheid en verantwoord…..
- OWRO-minister Tsang: ‘Grasella Jozefzoon voor mij de meest …..
- Tsang ziet OWRO bijdragen aan toerismeontwikkeling..
- Somohardjo wenst harde consequenties tegen onjuiste handeli…..
- Koi Carper op rand van kampioenschap, do or die voor SCVU..
- President Geerlings-Simons: ‘Succesvolle zwemmers inspirati…..
- Barbados echtpaar verovert Caribische markt met natuurlijke…..