Tijdens het maandelijkse Pointsparring Championship van Stichting The Muay Thai Academy vond voor het eerst in Suriname een officiële demonstratie plaats van Kombat Taekwondo, een innovatieve en dynamische wedstrijdvorm binnen de Taekwondo-wereld. Het evenement werd gehouden in de trainingszaal van Kombat Sports Suriname aan de Ringweg Noord 36, waar een enthousiast publiek de demonstratie bijwoonde.
Kombat Taekwondo combineert verschillende Taekwondo-stijlen tot een competitievere en realistischere vechtvorm. Deze internationale discipline, gestart in Colombia, wint wereldwijd aan populariteit, vooral in Noord- en Zuid-Amerika en recent ook in Azië. De wedstrijdregels staan onder meer toe om met de vuist naar het hoofd te slaan en vegen uit te voeren.
Gevechten gaan ook door wanneer een tegenstander op de grond ligt, zolang de andere atleet rechtstaat; grondgevechten zijn echter niet toegestaan. Tijdens het evenement won Sharaaz Bhagwandas het demonstratiegevecht van Thierry Lew, waarmee hij het publiek een energieke en indrukwekkende introductie gaf in deze nieuwe competitievariant. De positieve reacties uit de zaal bevestigden het succes van de demonstratie.
Tino Lew, vertegenwoordiger van Kombat Taekwondo in Suriname, kondigde aan dat vanaf volgende maand Kombat Taekwondo-wedstrijden regelmatig zullen plaatsvinden als vast onderdeel van het maandelijkse Pointsparring Championship. Geïnteresseerde Taekwondo-atleten kunnen zich aanmelden via de officiële website www.Kombattaekwondo.com.
Kombat Taekwondo Suriname sprak haar dank uit aan Stichting Muay Thai Academy voor het beschikbaar stellen van de locatie. Voor updates en informatie over het volgende evenement kunnen geïnteresseerden de socialmediakanalen van Dreamgift Fight & Fitness Academy en Kombat Sport Suriname volgen.
- Rotaryclub of Paramaribo Quota viert jaardag met donatie va…..
- Worstverkoper overleeft gewapende beroving voor supermarkt..
- Roel Frederik Lim A Po..
- Ramon Ramsoek..
- US$ 10,5 miljard offshore-project luidt tijdperk van diepze…..
- Stienstra: ‘CASAS functioneert al jaren niet als onafhankel…..
- Twee gewelddadige overvallen kort na elkaar op klaarlichte …..
- Jean-Paul Boëtius gelooft in succes Natio..
- Rijbewijs 70-jarige ingetrokken na opvallend gedrag tijdens…..
- OM eist tot 35 jaar cel in brute moordzaak op ondernemer A…..
- CUS: Een moment van eenheid en culturele waardering..
- Public Announcement Block 6+8 TotalEnergies..
- Luchtvaartschande..
- Nederlands kamerlid: “Onder Santokhi geen structurele vooru…..
- Bedrijfsongeval in zinkplatenfabriek: linkerhand arbeider v…..
- McDonald’s Ouderkamer Project viert 20 jaar..
- ‘Beschadigde USD nog steeds geldig in Suriname’..
- SBV: Licht beschadigde Amerikaanse dollarbiljetten blijven …..
- President Santokhi: “Laten we de kracht van onze diversitei…..
- Efficiëntie wint het van financieel belang bij online CBB-d…..
- VHP 152 Jaar Hindostaanse immigratie..