VSO Ilse Labadie richt zich de komende maanden op een belangrijke uitbreiding van hun aanbod, zowel qua ruimte als qua praktijklessen. Dit toont hun inzet om leerlingen waardevolle en praktische vaardigheden bij te brengen die hen in staat stellen om succesvol te zijn in hun dagelijks leven. Directeur Anneke Daal-Draaibas van het trainingscentrum Ilse Labadie gaf in een gesprek met Suriname suriname aan dat de praktijklessen vanaf oktober zullen starten.
De leerlingen zullen onder andere leren hoe ze een moestuin ontwikkelen, een bakkerij opzetten en praktijkrichtingen volgen zoals facilitaire dienstverlening, mode en creatie, handwerk en cosmetische verzorging. Deze nieuwe mogelijkheden bieden de leerlingen niet alleen waardevolle vaardigheden, maar ook hands-on ervaring die hen kan helpen zich verder te ontwikkelen.
De focus op mode en creatie is bijzonder, aangezien er potentie is om werkgelegenheid te genereren in deze sector, wat kan bijdragen aan de economische zelfstandigheid van de leerlingen. Dit sluit goed aan bij het doel van het bestuur en de directeur om de meisjes te motiveren creatief en zelfstandig te worden, vooral in tijden van economische onzekerheid. Het enthousiasme en de motivatie van de leerlingen om deze nieuwe vaardigheden te leren, tonen aan dat zij de kans serieus nemen en zich willen ontwikkelen.
Al met al lijkt het een opwindende tijd voor Ilse Labadie, waar de leerlingen niet alleen academische kennis opdoen, maar ook praktische vaardigheden die hen voorbereiden op een bredere carrière en meer zelfstandigheid in de toekomst. Het lijkt erop dat de school zich richt op het ontdekken van de talenten van de leerlingen en hen helpt te groeien op een manier die hen verder zal helpen in hun leven.
- ‘Nee bedankt’: blanke Zuid-Afrikanen wijzen Tru…..
- Unieke tas met design van kunstenares Sri Irodikromo..
- Meteodienst: Maandag overwegend droog..
- Ruckers-captain Fisher: ‘Unu puru a bluf gi Schakel de Flor…..
- “Er is geen sprake van bewuste blokkade salarissen pe…..
- Wetgeving mogelijk voornaamste steunpilaar van elke samenle…..
- Niet eens een begroting kunnen schetsen…..
- Vijf verdachten aangehouden voor oplichtingen en valsheid i…..
- Zesde verdachte in berovingszaak Cassialaan aangehouden..
- Kabinet president: geen opdracht om personeel Huize Ashiana…..
- De stroomtarieven (2) SPCS: ‘We hebben volgens het contract…..
- Bronto Somohardjo: “PL zal ministerie van OW opeisen”..
- Bouwen is in 2024 nog duurder geworden..
- VES: Bureau Staatsschuld verdient een compliment..
- Column: Borrelpraat no. 858..
- Werkgevers lappen ouderschapsverlof aan hun laars..
- MrZonneman brengt vernieuwing in de showbizz met DUSA Fest..
- Voertuig autobestuurder die aanrijding veroorzaakt tijdens …..
- Brazilië en Mexico zijn de economische reuzen van Latijns-A…..
- Inbraak bij politieagent aan Wilhelminaweg, verdachten op d…..
- Gezondheidsbonden stellen ultimatum aan regering..