Tekst en beeld
PARAMARIBO — “Na vier intensieve jaren en zes maanden heb ik eindelijk mijn mijlpaal bereikt. Dit zou ik nooit alleen hebben gekund.” Dit zei Raveena Baldew nadat ze door de president van het Hof van Justitie, Iwan Rasoelbaks, was beëdigd. Ze mag dit beroep in heel Suriname uitoefenen. Baldew zegt dat vooral haar familie een bijzondere rol heeft gespeeld dat ze zo ver kon komen. “Ik dank u allen voor de ondersteuning.”ADVERTISEMENT
“U mag zich thans notaris in geheel Suriname noemen en uw dienstbaarheid tonen aan diegenen die gebruik van uw diensten zullen maken. Ik vraag u dat te doen met gehoorzaamheid aan de Grondwet en de overige wettelijke regelingen”, zei Rasoelbaks woensdag bij de beëdiging.
“Wees eerlijk en onpartijdig met inachtneming van de hoogst mogelijke confidentialiteit”
Eerlijkheid en Onpartijdigheid
Hij sprak van “een belangrijke stap” die de notaris heeft gezet in haar professionele carrière. “Wees eerlijk en onpartijdig met inachtneming van de hoogst mogelijke confidentialiteit met betrekking tot de inhoud van uw akten. Laat u zich niet omkopen”, drukte hij de nieuwbakken notaris op het hart. Rasoelbaks adviseerde haar ook om zich te blijven scholen middels trainingen op haar vakgebied.
Procureur generaal Garcia Paragsingh onderstreepte het belang van onpartijdigheid, goede communicatie en transparantie in het dagelijkse werk van notarissen. Ze heeft er alle vertrouwen in dat Baldew haar werk in oprechtheid zal doen.
- Toch geen gevecht tussen ‘Bigi Boy’ en Verhoeven..
- Guyanese vissers betrapt in Surinaamse en Frans-Guyanese wa…..
- Hof van Justitie stelt PVP in het gelijk: Precedent voor re…..
- Reactie op de juridische analyse van de heer Hellings..
- PVP kan geen kandidatenlijst samenstellen door beperkte tij…..
- Pensioenfonds Suriname: Deze week correctie foutieve uitbet…..
- NDP verwerpt intimidatie journalist; dringt aan op snel ond…..
- Verkeersmaatregelen op 25 maart wegens indiening kandidaten…..
- Stichting 8 December 1982 veroordeelt intimidatie van journ…..
- Leerkrachten AMS in staking: sommigen hebben al 6 maanden g…..
- Restaurant Week Suriname 2025: ‘Taste in Bloom’ brengt gast…..
- DNL eist dat al haar kandidaten vermogen vastleggen bij de …..
- Medische schendingen: een persoonlijke ervaring..
- EAG Airport officieel geopend voor internationale vluchten..
- Brunswijk: ‘Ik wil zien wat er na 25 mei zal gebeuren’..
- President: IMF programma vandaag succesvol afgesloten..
- VHP geeft ook verklaring uit over incident journalist..
- Leerkrachten van de AMS in staking na uitblijven achterstal…..
- BREAKING — IMF-programma Suriname geëindigd..
- VHP betreurt incident na afloop ABOP-partijcongres..
- Staatsolie haalt US$ 515,8 miljoen op met uitgifte nieuwe o…..