Met het oog op de offshore olie- en gasindustrie werkt de Foundation for Logistics Training (FLT), ook wel bekend als de Stichting Logistiek Onderwijs (SLO), samen met Caribbean Maritime University (CMU) van Jamaica. De bedoeling is om de maritieme en logistieke opleidingen in Suriname naar regionale en internationale standaarden te tillen. In dit kader wordt later deze maand een CMU Day georganiseerd om de gemeenschap te informeren over de opleidingsmogelijkheden. Deze activiteit vindt plaats op maandag 28 en dinsdag 29 april in de MAS-Ondro Oso op het complex van de Maritieme Autoriteit Suriname.
SLO-manager Lloyd Gemerts zegt dat deze dagen zijn bedoeld om de gemeenschap te informeren over de opkomende CMU-campus in Suriname en de verschillende opleidingsmogelijkheden die beschikbaar zullen zijn op maritiem en logistiek gebied. “Het evenement biedt de mogelijkheid tot informatie over de verschillende trainingsprogramma’s, waaronder maritieme opleidingen, logistieke transportprogramma’s, maritieme veiligheid en opleidingen specifiek gericht op de offshore olie- en gassector.”
De CMU zal volgens Gemerts ook de voordelen van haar internationaal erkende certificeringen en diploma’s toelichten, die studenten in staat stellen om wereldwijd aan de slag te gaan. Studenten kunnen zich inschrijven voor verschillende niveaus van opleidingen, variërend van middelbare schoolopleidingen tot master- en bachelorprogramma’s. De CMU is de enige door de International Maritime Organization (IMO) erkende universiteit in het Engelstalig Caraïbisch gebied en biedt internationaal erkende certificeringen en diploma’s.
De opleidingen die op de nieuwe campus in Paramaribo aangeboden zullen worden, zijn gericht op zowel middelbare scholieren als studenten die geïnteresseerd zijn in maritieme en logistieke carrières, met speciale aandacht voor de behoeften van de lokale offshore-industrie. “Iedereen die geïnteresseerd is in de maritieme en logistieke sector, van middelbare scholieren tot professionals,
- Verwoestende brand in historisch Paramaribo: SGES roept op …..
- Kluis SMJ Beverages geplunderd, wachter gekneveld..
- SGES: diepe verslagenheid na brand binnenstad..
- Brekebeen Nurmohamed..
- Regeringsraad geeft goedkeuring aan SRD 1500 voor ambtenare…..
- Meerdere historische panden in lichterlaaie aan de Henck Ar…..
- BREAKING – Update – Brand aan de Henck Arronstraat..
- Breaking: Grote brand aan Henck Arronstraat; ministerie en …..
- NDP hekelt gerichte lastercampagnes: “Digitale aanvallen on…..
- Enorme brand aan de Henck Arronstraat..
- NDP veroordeelt karaktermoordcampagnes..
- Weer historisch pand in brand..
- Eerbetoon aan overleden Purcy Olivieira tijdens AVD 2025..
- Strategische groep voor olie- en gasbeleid doet kennis op i…..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS houdt evaluatie …..
- Beleidsplan voor gelijke rechten van personen met een beper…..
- Politie Corantijnpolder houdt smokkelaar aan met ram..
- Parmessar en de tijdmachine: een nostalgische terugval naar…..
- NDP: ‘300 miljoen aan goudinkomsten zomaar verdwenen’..
- SBB informeert AMS-ers hoe percentage ontbossing wordt bepa…..
- Productie voor koersstabiliteit..