Mitchel Wongsodikromo en Rianto Kasanmoesdiran zijn de nieuwe districtscommissarissen van respectievelijk Saramacca en Coronie. Beide burgervaders zijn op maandag 17 maart op het presidentieel paleis door president Chandrikapersad Santokhi beëdigd. Dit gebeurde in aanwezigheid van ministers, overige dc’s, directieleden en familie van de nieuwbakken districtsfunctionarissen.
President Santokhi wees op het onmisbare belang van de functie. De taak brengt vooral vanwege de naderende verkiezingen dubbele verantwoordelijkheden met zich mee. Dit zowel op het gebied van goed bestuur als het waarborgen van een eerlijk en transparant verkiezingsproces. “U bent verantwoordelijk voor de verwerking en doorgeleiding van de processen-verbaal van de stemopneming, wat essentieel is voor de vaststelling van de verkiezingsuitslagen”, aldus het staatshoofd.
Hij moedigde de dc’s aan om met daadkracht en toewijding te werken aan de ontwikkeling van hun respectieve districten. “Ik ben ervan overtuigd dat uw benoeming bij het hoofdstembureau een weloverwogen keuze is, gebaseerd op uw motivatie, toewijding en deskundigheid.” Zo sprak de president zijn vertrouwen uit in de burgervaders.
De kersverse dc’s toonden zich vereerd met hun benoeming en staan klaar om aan de slag te gaan met de verkiezingen als uitdaging. Zij spraken hun dankbaarheid uit voor het vertrouwen dat in hen is gesteld en gaven aan zich volledig te zullen inzetten voor een effectieve bestuursvoering, waarbij de samenwerking met de samenleving centraal staat. Wongsodikromo en Kasanmoesdiran kregen hun epauletten opgespeld door de directeur van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS), Mavrick Boejoekoe, terwijl minister Gracia Emanuel hen hun hoofddeksels opzette.
- Heart for Women Campaign: gratis testen en meten voor vrouw…..
- Blokkade bussen Kabinet van de President opgeheven..
- Belastingdienst Guyana eist GYD 900 miljoen van Azruddin Mo…..
- VS dreigen Caribische landen met visumintrekking wegens Cub…..
- Werkoverleg Procureur-Generaal met focal points van Bureau …..
- PVP zal tot het laatste moment strijden voor deelname aan d…..
- Paus viert vanuit het ziekenhuis zijn 12e zittingsjaar..
- Toename in vorderingen tegen de Staat; meer dan SRD 193 mil…..
- OM: Zorgwekkende toename civiele vorderingen tegen staat en…..
- “OPTSU is geen doodgeboren baby”..
- CDS: president honoreert onheffing drie dc’s..
- Grensoverschrijdend gedrag: ‘Wat ik heb gedaan was niet te …..
- Dc Winter: Niet met mij gesproken over ontheffing..
- Erfgenamen bezorgd: ‘vanaf 1 mei 2025 bestaan boedelplantag…..
- Chan Santokhi 2.0..
- Ontheffing dc’s op agenda regeringsvergadering..
- OWC werkt aan concretiseren Nationaal Onderwijs Beleidsplan…..
- Ontheffingsverzoeken dc’s Bansi-Durga, Lewis en Winter word…..
- Ontheffingen dc’s vandaag op agenda regering..
- PL: Neem een voorbeeld aan directeur van Binnenlandse Zaken..
- Makers docu ‘Voor Altijd Gevlekt’ willen verbetering detent…..