Mitchel Wongsodikromo en Rianto Kasanmoesdiran zijn de nieuwe districtscommissarissen (dc’s) van respectievelijk Saramacca en Coronie. Beide burgervaders zijn op maandag 17 maart op het Presidentieel Paleis door president Chandrikapersad Santokhi beëdigd. Dit gebeurde in aanwezigheid van ministers, overige dc’s, directieleden en familie van de nieuwbakken districtsfunctionarissen.
President Santokhi wees op het onmisbare belang van de functie. De taak brengt vooral vanwege de naderende verkiezingen dubbele verantwoordelijkheden met zich mee. Dit zowel op het gebied van goed bestuur als het waarborgen van een eerlijk en transparant verkiezingsproces. “U bent verantwoordelijk voor de verwerking en doorgeleiding van de processen-verbaal van de stemopneming, wat essentieel is voor de vaststelling van de verkiezingsuitslagen”, aldus het staatshoofd.
De president sprak ook zijn vertrouwen uit in de dc’s: “Ik ben ervan overtuigd dat uw benoeming bij het hoofdstembureau een weloverwogen keuze is, gebaseerd op uw motivatie, toewijding en deskundigheid.”
De kersverse dc’s toonden zich vereerd met hun benoeming en staan klaar om aan de slag te gaan met de verkiezingen als uitdaging. Zij spraken hun dankbaarheid uit voor het vertrouwen dat in hen is gesteld en gaven aan zich volledig te zullen inzetten voor een effectieve bestuursvoering, waarbij de samenwerking met de samenleving centraal staat. Wongsodikromo en Kasanmoesdiran kregen hun epauletten opgespeld door de directeur van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS), Mavrick Boejoekoe, terwijl minister Gracia Emanuel hen de bij hun functie behorende hoofddeksels opzette.
The post Nieuwe dc’s voor Saramacca en Coronie ..
- “Kunt u wat voor me doen?”, verzocht Dia aan de rechter..
- Minister Sewdien niet helemaal tevreden over bereikte doele…..
- Ambtenaren krijgen vrij van dienst om campagne te voeren..
- Wetenschappers voorspellen grote aardbeving in Chili..
- Workshop gehouden gericht op de transformatie van de Werkgr…..
- Caricom-initiatief voedselveiligheid uitgebreid en verlengd…..
- Arbeidsinspectie krijgt schenking voor verbetering werkzaam…..
- Acteur Gene Hackman (95) en zijn vrouw (63) thuis dood aang…..
- 18-jarige veroordeeld tot 4 jaar cel voor verkrachting 11-j…..
- GRONDENRECHTEN CONCESSIERECHTEN EN EERLIJKHEID..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur wil banden versterken..
- Nationale Milieu Autoriteit komt met richtlijnen voor Gold …..
- Begin viering 75 jaar AMS met wandel- en trimloop..
- VN waarschuwt voor toename van ‘extreme wreedheidR…..
- President ontvangt nieuwe Braziliaanse ambassadeur..
- Costi Santarosa nieuwe Braziliaanse ambassadeur in Suriname..
- Gajadien vindt grondenrechtenproblematiek ingewikkeld..
- Voedselveiligheidsinitiatief uitgebreid, verlengd tot 2030..
- Regering heeft meer ruimte nodig voor behandeling Grondenre…..
- Man opgesloten na doodsbedreiging..
- Vandaag minder bewolking, maar zon..