De Surinaamse Worstel Federatie (SWF) heeft afgelopen zaterdag een nieuw bestuur gekozen. De lijst-Changoer was de enige ingediende kandidatenlijst. Het nieuwe bestuur werd bij acclamatie verkozen voor de komende bestuursperiode. Direct na de verkiezing droeg het interim-bestuur, bestaande uit Iwan Muntslag, Arun Bihariesingh, Micha Willems en Baldjietsingh Harpal, het roer over aan de nieuwe voorzitter, Ravin Changoer.
Een interim-bestuur was noodzakelijk bij de SWF nadat het vorige bestuur, onder leiding van Samantha Gadjradj, medio februari 2025 zijn functie neerlegde. Haar bestuursperiode was reeds verstreken sinds januari 2025. Het interim-bestuur kreeg de taak om binnen 30 dagen verkiezingen te organiseren.
Bij de eerstvolgende bestuursvergadering zal de functieverdeling plaatsvinden. Naast Changoer maken ook Samuel Mehairjan, Jaswant Gajadien, Jagat Dharamsingh, Rieshi Ramkhelawan, Kishore Bhola, Jitin Ramcharan en Vishal Kedar deel uit van het bestuur. Changoer was eerder voorzitter van de SWF in de periode 2012-2023.
- Vrouwen uit alle hoeken van Suriname geëerd voor hun onmisk…..
- Bouwstenen voor duurzame en welvarende toekomst..
- VHP Rijnmond brengt diaspora en Suriname samen tijdens deba…..
- DE KRACHT VAN EEN KRITISCHE BURGER..
- 25 jaar FHR Institute for higher education..
- Ramsahai Jethu..
- Shirley Cynthia Soetowidjojo..
- De ontwikkeling in de bouwsector..
- President ingenomen met verzoeningsgebed Inheemsen..
- Maduro zegt dat vluchten om migranten uit de VS terug te br…..
- Meisjes van internaten ontvangen SAO-certificaat Basis Comp…..
- President Santokhi erkent fouten en pleit voor betere commu…..
- ARROGANTIE VAN DE MACHT..
- ONDERWIJS BEHOEFT EEN STRUCTURELE AANPAK..
- Maduro: Deportatie-vluchten uit VS terug ‘getroffen&#…..
- Ecuadors presidentskandidaat González hekelt gewelddadige e…..
- Mysterieuze moordzaak na ruim twee jaar opgelost..
- Ex-Tucajana leider Thomas Sabajo overleden..
- NPS maakt DNA-kandidatenlijst bekend; SPA en DRS krijgen el…..
- HEEFT DE SAMENLEVING NOG VERTROUWEN IN HET KPS?..
- De H van ……...