door Steven Seedo
PARAMARIBO — Imani Burnett, Jay-lissa Takora, Madeleine Awankaroe, Recella Tapoto, Kaily Karwafodi, Tychany Amatredjo, Elijana Srisria, Kayleyraia Marijoeram of Jennavi Kiba wordt op 5 april in Assuria Event Center gekroond tot Little Miss Inheemse 2025. De contestanten werden op 25 januari voor het eerst gepresenteerd te Wakapasi.
De stichting Padaya laat via voorzitter Araldo Rowley aan de Ware Tijd weten dat met de verkiezing wordt beoogd de inheemse cultuur te bevorderen en te behouden, maar ook jonge inheemse meisjes tussen zeven en dertien jaar te empoweren. De voorzitter zegt dat zijn bestuur niet alleen het bewustzijn wil creëren over de unieke uitdagingen en prestaties van inheemse vrouwen, maar ook positieve veranderingen wil bevorderen die de sociale en economische positie van deze meisjes en vrouwen in de samenleving versterken.
Op 29 maart is er ook een modeshow, waarin inheemse klederdrachten, ontworpen door lokale ontwerpers, aan het publiek zullen worden gepresenteerd. De stichting streeft ernaar een platform voor ondernemerschap te bieden, met een bijzondere focus op het ondersteunen en promoten van inheemse ontwerpers. Padaya organiseerde vorig jaar augustus de eerste Miss Inheemse Suriname-verkiezing. Tot winnares werd gekroond Sheniva Krimbo.
- Roué Verveer begint maart met nieuwe show..
- Snijders pronkt met zijn vijf lp box..
- De economie kan nooit ‘gezond’ zijn gemaakt doo…..
- Verbetering dienstverlening bij de afdelingen Rijbewijzen e…..
- Man aangehouden op Zanderij met vermoedelijke cocaïne in ko…..
- Medaille als symbool voor motivatie om meer inzet voor het …..
- Ingrid Bouterse-Waldring: “Opdracht van Bouterse om verkiez…..
- Militair aangehouden die doos met drugs probeerde te verzen…..
- Korpschef doet bij afronding ME-training meet met speedmars..
- Nog geen concrete resultaten over samenwerking partijen..
- Muziekschool van Wageningen vernoemd naar Willy King..
- Bedrukte stemming bij viering Chinees Nieuwjaar..
- Stiefvader voor de rechter wegens verkrachting..
- ASOCIAAL VUILSTORTEN MOET OPHOUDEN..
- Militair die cocaïne wilde posten na zes maanden aangehoude…..
- Stibula organiseerde workshop over pesten en zelfacceptatie..
- Veel bewolking, maar ook veel regen..
- Colombia weigert deportatievluchten uit VS, Trump reageert …..
- Kans op plaatselijke matige buien en windstoten..
- Purcy Iwan Esajas (75) Amsterdam 22-1-2025..
- Lielia Amalia Arlaud (90) Paramaribo 19-1-2025..