De Nederlandse ambassadeur Walter Oostelbos is begin deze maand gastheer geweest van een sportdag die door de Ilonka Elmont Foundation voor bewoners van Huize Betheljada is georganiseerd. Het evenement vond plaats op het terrein van de residentie van diplomaat die samen met zijn vrouw Sandra van der Bosch, zijn gastvrijheid en ondersteuning aanbood voor dit initiatief.
ADVERTENTIE
Met een groep van veertien bewoners en acht begeleiders werd er in een ontspannen sfeer gesport. De dag begon energiek met een warming-up onder leiding van Fally van Gennip van dansgroep Myztikalz en spoken word artiest Koloku, die het bekende signature dansje van de Foundation met de groep deden.
De locatie bleek perfect geschikt voor de rolstoelvriendelijke activiteiten. Drie spellen stonden op het programma: estafette, stoelendans en parachute. Bij de estafette raceten deelnemers om de beurt rond een rotonde, terwijl de stoelendans zorgde voor vrolijke beweging en freeze-momenten. Het parachutespel, waarbij de groep onder de doek door rende of er gezamenlijk onder schuilde.
Na afloop sprak ambassadeur Oostelbos de groep toe en overhandigde hij kleine cadeaus. Soeris Lakhansingh uitte namens de bewoners van Huize Betheljada waardering voor de Ilonka Elmont Foundation, die hen regelmatig de kans geeft om aan zulke sportieve activiteiten deel te nemen. Ilonka Elmont bedankte het echtpaar voor de warme ontvangst, en prees de coaches, Fally van Gennip en Koloku voor hun inzet.
- Reactie op ‘Surinaams staatsleiderschap onder druk…..
- Misiekaba belooft zero tolerance beleid zonder aanziens des…..
- ‘Yu na a nyun Gado fu Sranan’..
- Leiderschap in verkiezingstijd: meer dan een titel, een ver…..
- DA ’91: Vreedzame politieke campagne in een polariserend Su…..
- Wazige verkiezingsprogramma’s..
- Minister Mathoera: “Stichting Uitvaartverzorging Defensie e…..
- Tientallen gewonden bij pensioenprotest voor Argentijns con…..
- “Moesje miauwt waar het pijn doet”..
- “Weinig partijen bekend met programmatisch plannen en ontwe…..
- Eerste 3D beelden nieuwbouw AZP vrijgegeven..
- NDP-voorzitter Geerlings-Simons: ‘Ik vrees voor fraude omda…..
- Reactie op ‘OMO-schuld van SRD 8,3 miljard: Wie betaa…..
- Vakantieganger in val gelokt en beroofd..
- SAO certificeert 19 vrouwen in textiele werkvormen..
- Wan Okasi behaalt overwinning in hoger beroep: Artikel 27 K…..
- President legt eerste steen voor overkapping Crematieoord U…..
- Wie scoort, wie faalt?: Analyse van de verkiezingsprogramma…..
- Christelijke gemeenschap Konmakandra fu Bribiwan doet oproe…..
- VK tekent overeenkomst om Chagoseilanden aan Mauritius over…..
- ABOP en NPS strijden om invloed in Coronie volgens voormali…..