De gezondheidssector krijgt binnenkort een broodnodige impuls dankzij een nieuwe bijdrage vanuit Nederland. Afgelopen vrijdag tekenden ambassadeur Walter Oostelbos en minister Stanley Raghoebarsing van Financiën en Planning het contract voor een investering van 3 miljoen euro in medische apparatuur.
De bijdrage wordt gefinancierd uit de zogenoemde Verdragsmiddelen en is bedoeld voor de aanschaf van essentiële medische apparatuur voor ziekenhuizen en gezondheidscentra in Paramaribo, Nickerie en diverse gebieden in het binnenland. De middelen zullen worden ingezet voor onder meer basisdiagnostiek, behandelingsapparatuur en modernisering van faciliteiten, meldt de Nederlandse ambassade op haar Facebookpagina.
Met de ondertekening van deze overeenkomst zijn de beschikbare Verdragsmiddelen vrijwel volledig besteed. Zowel ambassadeur Oostelbos als minister Raghoebarsing stonden tijdens de plechtigheid stil bij dit bijzondere moment en benadrukten het belang van duurzame samenwerking tussen Suriname en Nederland, met tastbare resultaten in vitale sectoren zoals de volksgezondheid.
- Rusland en Asabina rekenen op het gegeven woord van coaliti…..
- VHP-fractie dient protest in tegen tonen stembriefje..
- Levenloos lichaam aangetroffen langs de weg..
- Lijk aangespoeld langs de kust van de Suriname rivier; nabe…..
- VHP schrijft protestbrief aan Adhin inzake schending van he…..
- VHP dient protestbrief in over voorzittersverkiezing DNA..
- Mr. Ine Ivy Siew-Lan Tsai-Meu-Chong..
- Parlementaire zittingsperiode 2025-2030 officieel gestart..
- Kandidaatstelling president en vicepresident open tot donde…..
- Vijftigplusser steelt spullen familielid..
- Die ene persoon..
- Gewapende beroving bij Carolinakreek: sieraden en geld buit…..
- Suriname als eerste Amazone-land malariavrij verklaard door…..
- Snelle groei door vrouwen geleide bedrijven binnen SURGE Pr…..
- Brunswijk in politiek dilemma: Tussen ambitie, realiteit en…..
- Suriname officieel malaria-vrij verklaard door WHO..
- Nieuw parlement..
- Zwaargewonde bij gewapende goudroof in Brokopondo; slachtof…..
- Gewapende overval in Balingsula..
- Slachtoffer kritiek na gewapende overval Balingsula..
- Wan Okasi-voorzitter Koendjbiharie: “Nieuwe regering moet g…..