“Ik heb geen behoefte om de NDP voor een andere partij in te ruilen.” Zo reageert NDP-assembleelid Patrick Kensenhuis op de geruchten dat hij zich zou aansluiten bij de ABOP. Er zou sprake zijn van een introductie tijdens een vergadering van laatstgenoemde partij op zondag 23 maart.
Kensenhuis lacht om de geruchten en stelt dat, sinds iemand het nodig vond iets te verspreiden, hij de deur van de NDP voor verschillende partijen heeft gesloten, waaronder de ABOP. Hij zegt dat hij na 15 jaar lid te zijn geweest van De Nationale Assemblee, het tijd vindt om andere uitdagingen aan te gaan. Dit betekent echter niet dat hij naar een andere partij overstapt.
In een gesprek met LIM FM zegt hij dat hij de NDP blijft ondersteunen. Dit is ook al meegedeeld aan voorzitter Jenny Simons. Hij staat klaar om op een ander niveau de samenleving en de partij te dienen. De geruchten circuleren omdat hij niet op de lijst van DNA-kandidaten is opgenomen. Hij blikt tevreden terug op zijn functioneren in het parlement, maar vindt het jammer dat het niet beter is geworden voor het volk.
- IMF programma na drie zware jaren voorbij..
- Politieagent overlijdt na zware aanrijding..
- Ambtenaren en diplomaten volgen internationale onderhandeli…..
- Toch geen gevecht tussen ‘Bigi Boy’ en Verhoeven..
- Guyanese vissers betrapt in Surinaamse en Frans-Guyanese wa…..
- Hof van Justitie stelt PVP in het gelijk: Precedent voor re…..
- Reactie op de juridische analyse van de heer Hellings..
- PVP kan geen kandidatenlijst samenstellen door beperkte tij…..
- Pensioenfonds Suriname: Deze week correctie foutieve uitbet…..
- NDP verwerpt intimidatie journalist; dringt aan op snel ond…..
- Verkeersmaatregelen op 25 maart wegens indiening kandidaten…..
- Stichting 8 December 1982 veroordeelt intimidatie van journ…..
- Leerkrachten AMS in staking: sommigen hebben al 6 maanden g…..
- Restaurant Week Suriname 2025: ‘Taste in Bloom’ brengt gast…..
- DNL eist dat al haar kandidaten vermogen vastleggen bij de …..
- Medische schendingen: een persoonlijke ervaring..
- Brunswijk: ‘Ik wil zien wat er na 25 mei zal gebeuren’..
- EAG Airport officieel geopend voor internationale vluchten..
- President: IMF programma vandaag succesvol afgesloten..
- VHP geeft ook verklaring uit over incident journalist..
- Leerkrachten van de AMS in staking na uitblijven achterstal…..