De Nationale Democratische Partij (NDP) wil bij het verkrijgen van de regeermacht het overheidsapparaat volledig digitaliseren. Dit zal onder meer resulteren in een betere dienstverlening aan de burgers en vermindert de kans op corruptie. Daarmee krijgt het land ook meer inkomsten.
NDP-voorzitter Jennifer Simons stelt dat haar partij veel aandacht besteedt aan de ontwikkeling van de productie. Ons land heeft in het verleden een aantal producten vervaardigd en geëxporteerd. Volgens haar is het tijd dat de bevolking weer gaat geloven dat lokale ondernemers in staat zijn om topkwaliteitsproducten te leveren.
In het programma De Tafel van Suriname suriname en Rasonic TV stelt de politica dat het bestuur in de nieuwe situatie na de verkiezingen transparanter en soberder moet zijn. De basisdiensten van het land moeten minimaal teruggebracht worden naar het niveau van vóór 2020. Ze waarschuwt dat verbeteringen in het land niet zo gemakkelijk zullen gaan.
Simons pleit voor een combinatie van programma’s waarbij de productie omhooggaat en tegelijkertijd burgers die steun ontvangen, ook in staat worden gesteld een kleine onderneming te beginnen en zo uit de situatie van armoede te komen. Het geven van SRD 1800 zal doorgaan, maar dat verbetert de leefsituatie van de samenleving niet, vindt de NDP-voorzitter.
Het ontwikkelen van productieskills bij de minder draagkrachtigen zal volgens haar een grote verlichting brengen voor deze groep. Van de NDP mag verwacht worden dat er een centrum voor productieondersteuning komt om alle lagen binnen de sector te ondersteunen, waarbij zij toegang krijgen tot kapitaal, scholing en belastingvoordelen.
Simons merkt op dat niet alleen anderen werkzaam zullen zijn binnen de olie- en gassector. Er moeten volgens haar regelingen komen waarbij lokale ondernemers ook kunnen profiteren van deze activiteiten.
- NAKS OPENING SUNGU KONDRE TENTOONSTELLING OVER DE VERDRONKE…..
- “Netanyahu is onze grootste, rampzalige president van…..
- Shimara Jap in top 10 verkiezing Miss Universe Zuid-Holland…..
- Praten over epilepsie: Taboes doorbreken en stigma’s vermin…..
- Chinese deskundigen trainen Surinaamse agrariërs..
- Peggy Bouterse en Piet Wortel mogelijk getuigen in strafzaa…..
- Volksgezondheid slaat alarm over dengue..
- Nederland helpt bij voorbereiding erfgoed wetgeving..
- Minister Kuldipsingh vastbesloten corruptie te bestrijden..
- Geen werkvergunning vereist voor ondernemers..
- DIS-directeur Armaketo: “Tijd voor actie na succesvolle sum…..
- EBS: Stroomtarieven niet verhoogd; levering kookgas vertraa…..
- Romain Maurice Pipelers..
- Gaslevering met paar dagen vertraagd..
- Stroomtarieven niet verhoogd, meldt EBS..
- Gasboot is verlaat..
- Derde opeenvolgende DNA-vergadering afgeblazen vanwege quor…..
- Nizam Faisel Ali Khan Kallan..
- Ramsaran vs Landvreugd..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Cursisten SAO versterken vakmanschap in erfgoedbehoud..