NDP-voorzitter Jennifer Geerlings-Simons waarschuwt haar achterban voor de vele leugens van de regering-Santokhi. Zo merkt ze op dat de veel gepredikte schuldherschikkingen een boobytrap voor de samenleving zijn. De rente van 3 procent die de regering nu betaalt, zal volgend jaar stijgen naar een percentage, plus de aflossing van de schuld die erbij komt kijken.
Wanneer dit niet goed beheerd wordt, komt het land in grote problemen. De gewezen assembleevoorzitter stelde tijdens een vergadering van de partij op zaterdag in Para dat binnen de NDP reeds is gekeken naar hoe dit vraagstuk nationaal en internationaal opgelost kan worden. De voorzitter hield haar gehoor scherp door te stellen dat ze niets moeten geloven van wat deze regering hen vertelt.
Zich richtend tot Para, zei de politica dat het district gezegend is met een aantal hulpbronnen. Als deze niet goed worden aangepakt, zal het misgaan in het district. Alle hulpbronnen moeten worden ontwikkeld ten voordele van de burgers, en men moet niet te veel focussen op olie en gas.
Ze roemde ook de rijke culturele diversiteit in het district. Aan de burgers werd de opdracht gegeven om met een duidelijk ontwikkelingsplan voor het gebied te komen. Ze kijkt uit naar 25.000 stemmen voor de NDP in dit district.
- ‘Between the Lines’ hoopt op partner voor organisatie Sophi…..
- Gewapende overval op woning en tandartspraktijk..
- Vernoeming Bureau Nieuwe Haven naar inspecteur Herman Goodi…..
- Producten uit India zijn niet vreemd voor Suriname..
- Pocketboek belicht verworvenheden regering..
- Pg bespreekt actuele situatie in ressort Kabalebo..
- Adhin enorm blij en dankbaar dat OM teruggefloten is door h…..
- Brunswijk uit kritiek op controle kiezerslijsten binnenland..
- Daders nemen buit van SRD 80.000 en US$ 4500 mee..
- Vicepresident uit kritiek op gang van zaken rond controle k…..
- Markoesa-project krijgt nieuwe injectie..
- Man met illegaal vuurwapen in verzekering gesteld..
- Pg Paragsingh oriënteert zich te Apoera..
- Abrahams kondigt maatregelen aan tegen OM bij regeermacht N…..
- NDP: na politieke vervolging is er nu gerechtigheid..
- Grote drukte bij de afgifte van Moni Karta..
- Bee: ‘In principe is de regering nu in overtreding’..
- Sportorganisaties ontvangen pakket met sportartikelen..
- VS bevriest financiering voor veiligheidsmissie tegen Haïti…..
- Abrahams: NDP zal na verkiezingen ‘juiste maatregelen’ tref…..
- Surinaamse man veroordeeld tot drie jaar cel in België voor…..