Tijdens een bijeenkomst in sportcomplex Kwatta riep NDP-voorzitter Jennifer Simons het publiek op om kritisch te blijven tegenover wat ze omschreef als “leugens ” van de VHP tegen de NDP. Ze herhaalde een bekende zin om haar punt kracht bij te zetten: “Er was eens een man, hij heet Chan, en hij had een plan.”
Volgens Simons is dit plan echter mislukt omdat het slechts bedoeld was om family and friends te bevoordelen.
Simons benadrukte dat Suriname nooit failliet is geweest, maar eerder een economische uitdaging doormaakte.
Ze wees geruchten over een gestolen kasreserve van de Centrale Bank van Suriname van de hand, met verwijzing naar officiële verslagen die aantonen dat er zelfs winst werd gemaakt tijdens de NDP-regering.
Tegenstanders herhalen volgens haar verhalen over een lege staat van de schatkist, terwijl er in 2015-2020 juist sprake was van monetaire reserves van honderden miljoenen dollars.
Ondanks economische problemen, zoals dalende olieprijzen en de sluiting van Alcoa, wist de regering inflatie onder controle te houden.
Simons hamerde erop dat critici de feiten moeten respecteren en niet mogen terugvallen op onjuiste beweringen.
- Brunswijk: Regering moet investeren in veiligheidsdiensten..
- VSB wil duidelijkheid over aanpak koersdruk: overheidsbelei…..
- Ramsukul vraagt aandacht voor wateroverlast Clevia..
- President: In Suriname zou Jezus niet gekruisigd worden..
- Aanhouding na schoten op kamp; vuurwapen en vermoedelijk ma…..
- Politie verhoogt veiligheidssurveillance..
- DA’91-kandidate #6 Inoca Rusland strijdt voor integer…..
- Johannes Abielie, NPS-kandidaat #48, wil onder meer betere …..
- KBS-bondsvoorzitter Panka: “Geen investering in brandweer a…..
- Melvin Bouva: “Ik mag en moet praten. Ik speel politiek j…..
- Het Suriname achter de headlines en het tv-journaal..
- President Santokhi: “Waarderen dat wij in een rechtsstaat l…..
- TWEEDE IMF-PROGRAMMA IN AANTOCHT?..
- JENNY ZOEKT STEUN BIJ BAKRA-BASI?..
- Aangekondigde totale lamlegging PCS afgewenteld..
- ABOP roept tijdens Paasperiode op tot solidariteit en natio…..
- Today’s Suriname… ga en ervaar het zelf!..
- Politie Inspecteur en bekende artiest slachtoffers van gewa…..
- Monumentenzorg: ‘Wat gisteren nog stond als symbool van her…..
- Politie waarschuwt voor illegale micaplaten..
- Irshaad Fatemahomed #5 NPS kandidatenlijst staat voor trans…..