NDP-woordvoerder Ricardo Panka.
De Nationale Democratische Partij (NDP) heeft zich tot nu toe alleen uitgesproken over de kwestie Tigri, en niet over het grensgeschil tussen Guyana en Venezuela. “Ik sta versteld van deze uitgesproken steun van Suriname aan Guyana, terwijl we zelf ook een grensgeschil met dat land hebben.” Dit is de eerste reactie van Ricardo Panka, woordvoerder van de grootste oppositiepartij in het parlement, de NDP.
De NDP gaat zich buigen over de steun die Suriname heeft uitgesproken voor Guyana in haar grensdispuut met Venezuela, onze gezamenlijke westelijke buur.
De NDP hechtte tijdens de regeerperiode van oud-president Bouterse veel waarde aan de samenwerking met de Venezolaanse president Nicolás Maduro. De partij is ervan overtuigd dat Suriname geen partij had moeten kiezen, maar had moeten blijven wijzen op het pad van arbitrage en dialoog tussen Guyana en Venezuela.
Dit geldt vooral omdat Suriname zelf ook een grensdispuut heeft met Guyana. Ook zegt de NDP-woordvoerder niet te weten of een dergelijk standpunt van de regering in het Comité Generaal is voorgelegd. Panka geeft aan dat de NDP zich daarom gaat beraden over dit regeringsbesluit en het proces dat is gevolgd om tot dit besluit te komen.
- Franse delegatie voert overleg over IASP-projecten..
- ABOP’ers lopen door onderwatergelopen straten: ‘dit is geen…..
- Verdachte van diefstal uit een appartement oktober vorig ja…..
- Getuige ontkent dat er meerdere klachten waren over seksuel…..
- Politie Rijsdijk pakt twee verdachten van diefstal op..
- Minister Raghoebarsing: “Het blijft passen en meten”..
- Tweedaagse cursus corporate governance in Suriname..
- Ministerie van Volksgezondheid heeft Denguevirus onder cont…..
- STVS-medewerkers klagen bij vicepresident Brunswijk over on…..
- EBS belooft snelle inhaalslag na gaslevering vertraging..
- Rijstboeren in de steek gelaten: Belofte van steun is niet …..
- Uitstel vermogensregistratie vertragingstactiek in strijd t…..
- Suriname zou kunnen leren van politiek systeem van Zwitserl…..
- Korps Politie Suriname sollicitatie oproep..
- ‘Biza-minister Landvreugd stemt in met teruggeven perceel P…..
- Surinaamse karateka’s heersen in ABC Open..
- VN-rapporteur noemt Nederlandse politici lafaards..
- Landvreugd geeft perceel terug aan de Staat..
- Tuinbouw biedt mogelijkheden kanszoekende jongeren Commewij…..
- Amnesty: Kinderen in Haïti slachtoffer van gruwelijk bendeg…..
- Werknemers STVS op de stoep bij de vicepresident..