De NDP verwelkomt de uitspraak van de rechter in hoger beroep, waarbij oud-vicepresident en haar ondervoorzitter, Ashwin Adhin, opnieuw volledig is vrijgesproken. Na meer dan vier jaar van juridische procedures, waarin er duidelijk sprake was van een politiek gemotiveerde achtervolging door het openbaar ministerie, is er nu gerechtigheid, staat in een persbericht.
De NDP is opgelucht dat deze zaak eindelijk is afgesloten, zodat zij zich nu volledig verder kan richten op de komende verkiezingen. “De strijd die kameraad Ashwin Adhin heeft gestreden, de vernedering, leugens en laster, hebben hem niet ongemoeid gelaten. Maar de partij stond achter hem en geloofde in zijn onschuld.”
De politieke vervolging geeft ook bloot dat de rechtsstaat van Suriname de afgelopen vier jaar onder grote druk is komen te staan. De NDP blijft zich echter verder inzetten voor het welzijn van Suriname en de ontwikkeling van ons land, en kijkt vooruit naar een positieve toekomst voor de rechtsstaat en het Surinaamse volk.
- VIDS spreekt ondersteuning uit voor kapiteins Apoera, Secti…..
- Kans op plaatselijke zware buien westen kustgebied..
- Column: Geen animo bij Basketbal Associatie?..
- DC Lewis en kapiteins Washabo, Section en Apoera ruziën om …..
- India schenkt legeruniformen aan Suriname..
- PL zal Adhin gratie verlenen bij een eventueel vonnis in ho…..
- Burgers Kabalebo tegen houtkapvergunning kapiteins..
- VSB onderzoek: Corruptie heeft negatieve impact op zakendoe…..
- Inluiding Chinees Nieuwjaar: Een feest van familie, cultuur…..
- Kampoe wint derby van Kampoe 2..
- 13-jarige aangehouden voor diefstal..
- Gerontocratie; Suriname en jonge, nieuwe politieke leiders..
- Nieuw Chinees jaar: jaar van de slang feestelijk ingeluid..
- Arleen Emanuels stopt als directeur Kabinet van de Presiden…..
- President bedankt Chinese gemeenschap voor belangrijke rol..
- Nieuwe mijlpaal Sint Vincentius Ziekenhuis: Beenmergonderzo…..
- Emanuels bedankt als directeur Kabinet President..
- De Nieuwe Wind, SDU en PVRS beloven perfecte Suriname bij v…..
- SDU, DNW en PVRS bundelen voor komende verkiezingen..
- 13-jarige tiener aangehouden voor diefstal..
- PL-leider Paul Somohardjo in Nickerie: “Gratie voor Adhin b…..