Tekst en beeld
PARAMARIBO — De Nationale Democratische Partij (NDP) is zo goed als klaar om het bestuur van het land over te nemen. Dat was de rode draad van de verschillende toespraken van partijtoppers tijdens de drukbezochte massameeting van zaterdag.
In een bomvolle Ocer werd vooral afgegeven op het beleid van president Chandrikapersad Santokhi en vice president Ronnie Brunswijk. “Suriname verdient beter”, riep Andre Misiekaba terwijl hij zich tussen het publiek begaf.
” Tijdens de massameeting zijn Stephano ‘Pakkitow’ Biervliet, ex VHPer Jason Gummels en Abop parlementarier Edward Belfort ook toegelaten tot de partij”
“We willen dit niet meer. Ze kunnen het werk niet aan. Daarom moeten wij als bigi partij fu kondre nu inkomen”, vervolgde hij met veel energie. Parlementarier Melvin Bouva: “Un ready fu wini a verkiezing. Un ready fu tek over.”
Zijn collega Stephen Tsang noemde Santokhi een oplichter, terwijl Ashwin Adhin benadrukte dat het staatshoofd het volk veel heeft voorgelogen om aan de macht te komen in 2020. Ondervoorzitter Sergio Akiemboto riep de samenleving op om zoveel als mogelijk te gaan stemmen. Volgens hem gaat de NDP zich bij verkiezingswinst vooral richten op de productie. “We zullen het samen moeten doen”, was zijn boodschap.
Voorzitter Jennifer Geerlings-Simons bleef vooral staan bij de bijdrage die Desi Bouterse vanaf de militaire periode heeft geleverd aan de ontwikkeling van Suriname. Ook zij vindt dat de paarse partij het bestuur van het land moet overnemen. Tijdens de massameeting zijn Stephano ‘Pakkitow’ Biervliet, ex VHPer Jason Gummels en Abop-parlementariërr Edward Belfort ook toegelaten tot de partij.
Volgens Ashwin Adhin heeft president Santokhi veel voor het volk gelogen.
- Hernhutterstraat overbelast: verkeer- en gezondheidsrisico’…..
- Bhikharie geschokt door aanwezigheid King bij ABOP-manifest…..
- Minister Mathoera: ‘Mijn doel is Suriname te dienen’..
- Amafo terug naar ABOP, sluit zich aan bij strijd tegen armo…..
- VLS stopt onderhandelingen met OPSTU..
- Tropenbos Suriname focust dit jaar verder op versterking va…..
- Justitiële delegatie Curaçao volgt inkijkstage bij Juspol..
- VK biedt Oekraïne vredestroepen aan, Europese vastberadenhe…..
- Jongen loopt hoofdwond op na speelse ruzie met broer..
- Drie verdachte van diefstal gascilinders aangehouden..
- Bromfietser die in verboden rijrichting rijdt gewond na aan…..
- Rechtszaak cocaïnesmokkel in SLM-Toestel voortgezet..
- Zestiger omgekomen bij brand..
- TotalEnergies start nieuwe exploratieboring bij Blok 64 in …..
- Onzekerheid over import Braziliaans vee..
- Surinaamse U-17 voetbalselectie ontbreekt op CONCACAF-toern…..
- Eerste Kinderoncologie Unit officieel geopend in AZP..
- Kind (5) veroorzaakt woningbrand door te spelen met aanstek…..
- Het herstelprogramma van Suriname in perspectief..
- IMF aan Suriname: nu op dieet en hou discipline aan..
- PVV houdt Robinhood op gelijkspel..