NDP-kandidaat Lalinie Gopal heeft tijdens een clusterressortmeeting van Blauwgrond, Rainville en Munder felle kritiek geuit op president Chan Santokhi. In haar toespraak stelde zij zich openlijk de vraag waarom de president in 2020 geen duidelijkheid verschafte over de rol van zijn echtgenote, Mellisa Santokhi.
“Waarom heeft hij in 2020 niet gezegd: als mijn vrouw te veel eist, stuur ik haar terug naar Guyana?” stelde Gopal retorisch.
De first lady kreeg, nadat er een statutenwijziging bij Staatsolie was doorgevoerd, een zetel in de Raad van Commissarissen van dat bedrijf. Daarnaast werd er voor haar een Instituut voor de First Lady opgericht en bekleedde zij diverse functies binnen het staatsbestuur.
Gopal maakte duidelijk dat zij geen genoegen neemt met het veelgehoorde excuus dat controversiële uitspraken slechts ‘podiumtaal’ zouden zijn. “Geen enkele politieke leider moet komen zeggen: het was podiumtaal. Ze weten precies wat ze op een podium zeggen. Ze zijn strategisch bezig,” aldus de politica.
- ‘NDP las pasi, zij misbruiken zelfs overledenen’..
- ORDENING VAN SECTOREN KAN VEEL VERANDEREN..
- KPS ontvangt voertuig van Chinese ambassadeur..
- DJ Marocaan overleden: Groot verlies voor dancehall- en reg…..
- Grote overlast Van ‘t Hogerhuysstraat: weg vol kuilen..
- Suriname reageert geschokt op overlijden van promotor en DJ…..
- LIJSTDUWERS STRATEGISCHE KEUZE..
- Karaktermoord: NDP slachtoffer of dader?..
- Politieke partijen zwijgen over grondenrechten..
- Mathoera haalt uit naar NDP: “Waarom heeft u het leger gene…..
- Geen enkele politieke organisatie tekent gedragscode CCK en…..
- Kassier verduistert ruim SRD 673.000..
- Verdediging in witwaszaak K.C. verwijt OM partijdigheid..
- Unicef en presidentiële commissie overhandigen beleidsplan …..
- SEKSUEEL MOLEST, ZWIJGCULTUUR EN FALEN VAN RECHTSSTAAT..
- EEN NIEUW GEBOUW, MAAR OUDE PROBLEMEN IN DE ZORG..
- Bewolkte Stille Zaterdag..
- Suriname Suriname Kiest: commentaar Cor Pigot..
- VS geeft duizenden pagina’s documenten over moord op Robert…..
- Chinese ambassadeur hekelt Amerikaans handelstarievenbeleid..
- 53 ex-militairen ontvangen veteranenpassen in Nickerie..